Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

web sayfası yardım

Firefighter

🌱Yeni Üye🌱
Selamün Aleyküm arkadaşlar. ben bir işyerinin web sayfasını yaptım öyle profesyönel değilim bu nedenle bazı konularda yardımınıza ihtiyacım var. siteyi yayınladım. Teknik El Makina?0344 236 32 32 ancak ürünler kısmını geliştirmem lazım çok fazla kategori var ve çok fazla resim var ve bir de menü ie de çalışmıyor ancak chrome da çalışıyor ayrıca site ile ilgili her konuda da önerilerinizi alabilirim dedim ya profesyönel değilim. şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

eraykarayel

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.eraykarayel.net
Bilgisayar başında değilim şu anda mobil aygıttan giriş yapıyorum o yüzden ie konusunda bir şey söyleyemeyeceğim. Eline sağlık, emek vermişsin. Kendini geliştirmeye çalıştığın sürece doğru yolda olduğunu düşünür ne olursa olsun saygı duyarım. Ancak her zaman yapılan büyük bir yanlış söz konusu. O da şu ki döviz bilgisinin orada ne işi var? İçerik sorunu nedense dünya saatleri, hava durumu, döviz vb ile çözmeye çalışıyor insanlar ve bunu anlayamıyorum. Dövizle iş yapan bir şirket olsa bile döviz kuru dahili değilse ya da doğru konuşlandırılmamışsa gereksizdir. Sadece bunu söylemek istedim. Kolay gelsin.