Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

(Web Tasarım Ağırlıklı) Grafiker Olarak İş Arıyorum - İstanbul

illegalsanat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
(Web Tasarım Ağırlıklı) Grafiker Olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop - Çok İyi
Adobe İllustrator - İyi
Adobe Fireworks - Orta
Adobe Dreamweaver - İyi (HTML & CSS)
Windows 7 - Çok iyi
Mac OS X - Orta

İş deneyimi ve içeriği: Kobisoft Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Tecilli

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:
alfatransport arayüz çalışması:

kendinden arayüz çalışması:

"İş İşten Geçmeden" afiş çalışması:

(normalinde renkler daha koyu, ama nete yükleyince nedense problem çıktı renklerde)

"Kapıların Dışında" tiyatro oyunu afiş çalışması:

Mail reklamı çalışması:

Bir t-shirt yarışması için yaptığım çalışma:

"Sus" adlı tipografi çalışmam:

İşle ilgili açıklama: 21 yaşındayım.
Web Arayüz ve Grafik Tasarımcısı olarak "iş" hayatımda yalnızca bir kere çalıştım. (iş deneyimi kısmına da yazdım zaten)
Yaklaşık 6-7 senedir Photoshop'la ilgileniyorum ve bu süre zarfında da diğer grafik programlarını da kurcalayarak öğrendim. Herhangi grafikle ilgili bir kursa gitmedim, grafikle ilgili bir bölümden de mezun olmadım, ancak görsel kabiliyetimin kuvvetli olduğuna inanıyorum.
Photoshop bilgim çok iyi, ve gün geçtikçe daha da iyileştirmeye çalışıyorum. Web tasarımlarını da Photoshop'la yapıyorum. Ama istenirse Fireworks'le de yapabilirim. (Neden böyle bir şey istenebileceğini de bilmiyorum gerçi..)
HTML & CSS'de de halen kendimi geliştirmekteyim.
Örnek çalışmalar kısmında 2 tane yaptığım siteyi verdim -ki bu siteler kurumsal olduğu için şık ve sade olmasını istedim.
Baskıya gidecek işler konusunda bilgi sahibiyim, nasıl çalışılması gerektiğini bilirim.

Benden istenirse yapabileceğim çalışmalar;
- Site Arayüz Tasarımı ve HTML & CSS'e dökme işlemleri
- Kurumsal kimlik çalışması (Kartvizit, Antetli Kağıt, Zarf, Fatura vs.)
- Afiş çalışmaları
- Banner çalışması
- Müzik albümü cover'ları
- Kitap kapağı tasarımı
- Broşür tasarımı vb...

Kendini beğenmiş biri gibi görmeyin ama (öyle bir şey zaten söz konusu olamaz) yazmak istedim bunları da. Çünkü önceki işimden bu yüzden ayrılmak zorunda kaldım.
Çalışmak istediğim firma/ajans bana bir şeyler katmalı. Paradan ziyade kendimi daha fazla geliştirmek, çalıştığım firmadaki iş arkadaşlarımdan bir şeyler (örneğin yazılımcılardan asp, .net vb.) öğrenmek isterim.
Sabah uyanınca "of yine mi iş ya" demek yerine yüzümde gülümsemeyle evden çıkmak istiyorum.
Çalışırken saatin "18:00" olmasını iple çekmek istemiyorum.
Gerekirse yardımcı grafiker olarak da çalışabilirim tam zamanlı. Dediğim gibi sadece çalıştığım yerin bana artılar katmasını istiyorum. Özetle ikinci bir ev, aile istiyorum.
Biraz abartılı oldu gibi ama grafiker adamın ayağı yere basmaz bilirsiniz :)

E-posta: grknyvrlk@gmail.com

Telefon: 0531 317 03 50

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

illegalsanat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hala buralardayım :) ayrıca avrupa yakası, küçükçekmece'de ikamet ediyorum.