Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Weblebix Kartvizit Çalışmam

FReNzY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mehmetyuksel.org
Yorumlayabilirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

mockup_zps7cf7f337.jpg

https://i1120.photobucket.com/albums/l487/FrenzyDM/mockup_zps7cf7f337.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

General08

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş . hangi programı kullanıyorsunuz .

ledreklamci

🌱Yeni Üye🌱
evet çok güzel olmuş photoshop calısması belliki.

FReNzY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mehmetyuksel.org

ToLGaONaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok Başarılı Olmuş Çok Hoşuma Gitti Walla :)

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

renk seçimi güzel olmuş yani ağır takılmak istemişsen tam bulmuşsun. aradaki sarı çizgide güzel olmuş.
Fakat 2.ci yani sağdaki kart tasarımı çok karışık olmuş. Gerçi böyle birbirine geçmiş yazı teknikleri uygulanıyor ama bir şekil içinde daha şık olurdu.örnek resim vereyim. maalesef veremiyorum bu mesajın resim ekleme yeri yok:O
neyse
ben biraz webden anlıyorsam belki sorun olmaz ama hiç anlamayan yada çok ilgili olmayan kişiler için göze çok hoş gelmeyebilir.

Yinede emeğe saygı güle güle kullanın.

Son düzenleme:

FReNzY

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mehmetyuksel.org
başarılı bir çalışma ...

teşekkürler

renk seçimi güzel olmuş yani ağır takılmak istemişsen tam bulmuşsun. aradaki sarı çizgide güzel olmuş.
Fakat 2.ci yani sağdaki kart tasarımı çok karışık olmuş. Gerçi böyle birbirine geçmiş yazı teknikleri uygulanıyor ama bir şekil içinde daha şık olurdu.örnek resim vereyim. maalesef veremiyorum bu mesajın resim ekleme yeri yok:O
neyse
ben biraz webden anlıyorsam belki sorun olmaz ama hiç anlamayan yada çok ilgili olmayan kişiler için göze çok hoş gelmeyebilir.

Yinede emeğe saygı güle güle kullanın.

o kısım kartvizitin arka yüzü
tipografi ile yapılmış bir tasarım yani web'den anlamasına gerek yokki bakan kişinin. belki kelimeler yabancı gelebilir ama yaptığım iş bu sonuçta :) yorumunuz için teşekkür ederim

maligrafik

🌱Yeni Üye🌱
Tasarımınız güzel olmuş, şık bir görüntüsü var , hem de sıcak.Yalnız ben bu tasarımın baskıdan burada göründüğü gibi çıkacağını sanmıyorum.Yani bu tasarım basıldığında böyle görünmeyeceğini düşünüyorum.
?Ben siyah ve gri siyah geçişli fon üzerine yaptığım işlerde hep hayal kırıklığı yaşadım..Kolay gelsin.

BLacK_666

🌱Yeni Üye🌱
Tasarımınız güzel olmuş, şık bir görüntüsü var , hem de sıcak.Yalnız ben bu tasarımın baskıdan burada göründüğü gibi çıkacağını sanmıyorum.Yani bu tasarım basıldığında böyle görünmeyeceğini düşünüyorum.
?Ben siyah ve gri siyah geçişli fon üzerine yaptığım işlerde hep hayal kırıklığı yaşadım..Kolay gelsin.

matbaa dan kaynaklı oalbilir mi? şahsen yaptırmadım ancak gördüğüm siyah tonlarda kartvizitlerin baskısı iyiydi tasarım aşamalarını bilmiyorum tabi ki