Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

World geç açılıp kapanıyor

kobra-38

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar world hakkında acil yardıma ihtiyacım var. world geç açılıp kapanıyor. açılması 2 dk buluyor kapanması da aynı şekilde ve açılırken ve kapanırken hiç bir işlem yapamıyorum işim gereği zaman benim için çok önemli. bir kaç form sitesinden yardım istedim ama bir sonuca ulaşamadım söyledikleri çözüm seçenekleri 1-kayıt defteri world sil veya ad değiştir dediler olmadı. 2-yazıcı seçenekleri dediler hepsini kaldırdım olmadı. 3-office programlarını komple kaldırıp tekrar kurdum olmadı. 4-format atın dediler son olarak ben format atmadan bi çaresi varmı onu arıyorum. birde çalıştır komutuna winworld / safe dediğim zaman çok hızlı bir şekilde açılıyor ve kapanıyor yani güvenli mod da. bu konu ile ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız çok teşekür ederim. yardımlarınızı bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi: