Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

xp ve 7

slymngrss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar merhaba

benim sorunum xp de 2007 word de sıkıntısız acılan word belgesi 'içerisinde frehand den özel yapıştır ile ypılmış çizimler var' windows 7 de font problemi çıkartıyor sizce cözümü ne olabilir.

Benzer konular

slymngrss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o işletim sistemindeki fontların hepsi yüklü olmasına ragmen bu hatayı yapıyor ve sadece frehandden cizilip word e yapıştırılmış şekiller için normal metinde sıkıntı yok.

slymngrss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi olayı şöyle anlatayım iş müşterinin müşteri o işi sadece ve sadece word e yapıştırıp getiriyor. Benim bunun çözümü için ürettiğim alternatif yollar var bir şekilde zaten font sıkıntısını baskıya yansıtmıyoruz. benim merak ettiğim taraf neden xp de sıkıntısız açıyorda ariel fontunu windows 7 de hata lı gösteriyor.

slymngrss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya biraz geç yazıyorum ama sıkıntı işletim sisteminden kaynaklı olduğunu anladık her ne kadar programlar tutmuş olsa bile işletim sisteminden dolayı özel karakterler çıkmıyor xp de geç olsun güç olmasın.

gnrglr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.twitter.com
İşletim sistemiyle alakalı olabilir ama win 7 xp nin gelişmiş versiyonu ve bünyesinde kendisinden önceki özellikleri de barındırır. ( fontlar vs..)