Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yabancılar İçin Kurumsal Kimlik Tasarım İşleri Yapacak Ortak Grafik Tasarımcısı Arıyorum

eraybozkurt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Freelancer İş Arayanlar bölümünde ilan açamıyorum her nedense, bu yüzden buraya açıyorum.

Program/Seviye: İyi seviyede Photoshop, Adobe Illustrator ve Corel Draw

Açıklama: Yabancı freelancer sitelerinde video animasyon işi yapmaktayım. Yaptığım animasyonlar çok basit ama tamamen kendi tasarımım olduğu ve telif hakları ihlali yapmadığı için çok tutuluyorum ve satış sayım oldukça yüksek, ayda 1500 - 2000 dolar civarı kazanıyorum. İngilizcem de iyi olduğu için müşterilerle iletişimimde herhangi bir problem yok, profilim Amerika kullanıcısı profili ve daha bugüne kadar kimse Amerikalı olmadığımı anlamadı, müşterilerimle her zaman formal bir dille konuşurum.

Şimdi sunduğum video reklam/animasyon servislerinin yanısıra Brand Identity (kurumsal kimlik) şeklinde paket servis sunmak istiyorum. Bu paket servis için aklımdan geçen fiyat 600 - 1000 dolar arası.

Bunun içerisinde grafiker arkadaşa düşen iş şunlar olacak:

- Orijinal logo tasarımı,
- Orijinal broşür tasarımı,
- Orijinal kartvizit tasarımı,
- Orijinal Facebook kapak tasarımı,

Benim yapacağım iş:

- Orijinal logo animasyonu & müziği,
- Orijinal tanıtım/reklam videosu,
- Orijinal kısa facebook reklam videosu.

Grafik kısmındaki işleri kendim de biraz amatörce de olsa yapabilirim belki, ama hem yeterli zamanım yok, hem de sunacağım bu paket servisin gerçekten kaliteli ve "orijinal" olmasını istediğim için grafik kısmını işin ustasına bırakmak istiyorum. İş başına 600 - 1000 dolar arası bir fiyat var kafamda ve teslim edilen her iş için kazandığımız ücreti %50 olarak paylaşacağız.

Taslak yerine kendi orijinal logo tasarımlarını yapabilecek kadar Photoshop, Illustrator ve Corel Draw bilgisine sahip grafiker arkadaşlar irtibata geçsin. Taslak kullanımına kesinlikle karşıyım...

eraybozkurt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar kusura bakmayın, konuya yazdığınız cevapların uyarıları gelmedi. Dönüyorum.