Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardım ederseniz çok mutlu olurum

Byur

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar cümleten merhaba eşim ile evde dijital baskı tişört basıp internet ve pazarda satmaya başladık bütçemiz 2.el epson 4880 toplama maküne almaya yetti dx5 kafa var .
Nerde yanlış yapıyoruz bilmiyorum .
Tişört basıyoruz aldığımız kişi bize preste 200 derece 45 saniye yeterli dedi
Ama tişörtler yıkamada soluyor.
Bunun için kaliteli bi boya almak istiyorum satan arkadaş varsa iletişime geçmek isterim .
Yada acaba prestemi yanlış yapıyoruz. ALLAH rızası için yardım edin
Tesekkürler iyi aksamlar

Benzer konular

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
Arkadaşlar cümleten merhaba eşim ile evde dijital baskı tişört basıp internet ve pazarda satmaya başladık bütçemiz 2.el epson 4880 toplama maküne almaya yetti dx5 kafa var .
Nerde yanlış yapıyoruz bilmiyorum .
Tişört basıyoruz aldığımız kişi bize preste 200 derece 45 saniye yeterli dedi
Ama tişörtler yıkamada soluyor.
Bunun için kaliteli bi boya almak istiyorum satan arkadaş varsa iletişime geçmek isterim .
Yada acaba prestemi yanlış yapıyoruz. ALLAH rızası için yardım edin
Tesekkürler iyi aksamlar

selam

hangi boya ile baskı yapıyorsunuz? 4880 lere sublimasyon boya, subazlı, solvent boyalar konulabilmekte koyu renkler için astar gibi tutunmayı artırıcı işlem sıvısı kullanılmaktadır.

siz sublimasyon boya ile kağıda basıp tişörtemi aktarıyorsunuz yoksa direkt olarak su bazlı boya ile tişörtemi basıyorsunuz. Eğer sublimasyon boyayı tişörte uyguluyorsanız hata yapılıyor diye düşünüyorum.

Eğer makineden direkt olarak tişörte baskı yapıyorsanız Dupont boyayı deneyin profesyonel baskı yapan firmalar DTG M2 ve dupont kullanmakta.

Byur

🌱Yeni Üye🌱
epson dx5 kafa var yani ama yıkandıktan sonra soluyor nerede hata yapıyoruz acaba boya alabileceğim numara varmı acaba