Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardımcı olur musunuz? (Renk değiştirme)

nightmare1905

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Saatlerdir uğraşıyorum şu resimle. Renkleri değiştirmek istiyorum. Turuncu ve tonları yerine mavi ve tonlarını yerleştirmek istiyorum ama beceremiyorum. Netten birkaç şeye baktım ama ben yapamıyorum, amatörden de beter bir phptoshop kullanıcısıyım. Çoğu şeyi videolara bakarak yapabiliyorum ama bu renk değiştirme konusunda çok çok kötüyüm. Nasıl yapabilirim? Hiç photoshop bilmeyen birine nasıl yaptırabilirsiniz bunu? Ya da bunu yapabilecek biri var mı ki? Lütfen yardımcı olun :sweating:

Benzer konular

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
İmages - adjusments - hue/saturation menüsünden Hue değeriyle oynayarak bir deneyin bakalım, sizi tatmin edecektir amatörce, çok sağlıklı olmasada. Tabi topun turuncu kalması gerekiyor sanırım, onu ayrıca kopyalayıp tekrar monte edebilir yada seçim dılı bırakarakta yapabilirsiniz.

nightmare1905

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Onu da denedim. Top sorun değil ama mavi ve tonları olmuyor, renkler birbirine falan giriyor. Resim bozuluyor yani. Başka bir yol yok mu?

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
Onu da denedim. Top sorun değil ama mavi ve tonları olmuyor, renkler birbirine falan giriyor. Resim bozuluyor yani. Başka bir yol yok mu?

Bunlar işine yarar mı?
LtOwC.png

w6iwb.png

Son düzenleme:

nightmare1905

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ferox çok teşekkür ederim. Neredeyse tam düşündüğüm gibi olmuş. Ama birkaç küçük değişiklik yapılması lazım, bişeyler eksik gibi duruyor böyle. Ama benim istediğim buydu. Tekrardan çok teşekkür ederim :)