Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardımcı olurmusunuz lütfen...

canbjk27

🌱Yeni Üye🌱
Bana yardımcı olurmusunuz ?
Bilmiyorum mesajıma karşılık bulacakmıyım ama bi umut yazmak istedim
Ben matbaa açık öğretim okuyorum en büyük hayalim grafiker olmak mezun olmama 30 kredi kaldı üni sınavına hazırlanmak istiyorum sizce çok mu erken yada geç mi kaldım kimse yardımcı olmuyor ailem kültürlü bi aile değil okula gidiyorum hoca başından savıyor askerliğim gelmiş ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardım edin çok çaresizim bi yol gösterenim yok eğer mesajımı görürsenin yanıtsız bırakmayın size yalvarıyorum

Benzer konular

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
Bana yardımcı olurmusunuz ?
Bilmiyorum mesajıma karşılık bulacakmıyım ama bi umut yazmak istedim
Ben matbaa açık öğretim okuyorum en büyük hayalim grafiker olmak mezun olmama 30 kredi kaldı üni sınavına hazırlanmak istiyorum sizce çok mu erken yada geç mi kaldım kimse yardımcı olmuyor ailem kültürlü bi aile değil okula gidiyorum hoca başından savıyor askerliğim gelmiş ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardım edin çok çaresizim bi yol gösterenim yok eğer mesajımı görürsenin yanıtsız bırakmayın size yalvarıyorum

İlk önce sen tam olarak neyi istiyorsun ve ne kadar istiyorsun bu çok önemli.Grafiker olmak istediğini yazmışsın Üniversite sınavlarında yeterli puan alman durumunda grafikerlik bölümleri mevcut onlardan istediğinde okuyabilirsin.Sınava çalışmak için erken değil hemen başla bence. İnşaallah dilediğin gibi olur.