Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yarışma hakkında sormak istedikleriniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihpolat

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar,
benim merak ettiğim önemli olduğunu düşündüğüm birşey var bunu sormadan önce forumları biraz araştırayım belki daha önce soran birisi olmuştur diye düşündüm ama forumlarda gereksiz ve yararsiz tartışmalardan başka birşey goremedim ve 9 sayfa gelebildim. Soru daha önce sorulmuşsa kusura bakmayınız çünkü sıkıldım ve bulamadim.

Sorum şu:
Bitkisel.net in projesi ile ilgili yetersiz bilgi olduğu kanaatindeyim bunu açmak gerekirse bitkisel.net sitesi tam olarak ne pazarlayacak? Aktar tarzında geleneksel bitki karışımları gibi mi? Yoksa tamamen bitkisel olan sağlık bakanlığı onaylı kapsül şeklindeki ilaçlar tarzında mı? Serdar Baharat projesi diye belirtilmiş ama bu firma ile ilgili internette herhangi bir bilgiye rastlayamadim.

Şartnamede ise sadece : Doğal ürünler pazarında tamamen bilimsel araştırmalar sonucunda ulaşılmış bilgiler veren ve bunu ürünlerine yansıtan, insan ve toplum sağlığına yatırım yapan ve bu konuda akla gelen ilk firma olmak. Burada kastedilen ürünler tam olarak nedir? Bu konuyu biraz daha derinlemesine açarsanız ve en azından beni bu ikilemden kurtarırsanız çok memnun olurum. Kolay gelsin.

Onur DAL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi çalışma yolladım ancak yanlışlıkla cmyk olarak kaydedip yolladım, daha sonra tekrardan rgb halini de yükledim. mümkünse ilk yolladığımı silebilirmisiniz?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Selamlar,
benim merak ettiğim önemli olduğunu düşündüğüm birşey var bunu sormadan önce forumları biraz araştırayım belki daha önce soran birisi olmuştur diye düşündüm ama forumlarda gereksiz ve yararsiz tartışmalardan başka birşey goremedim ve 9 sayfa gelebildim. Soru daha önce sorulmuşsa kusura bakmayınız çünkü sıkıldım ve bulamadim.

Sorum şu:
Bitkisel.net in projesi ile ilgili yetersiz bilgi olduğu kanaatindeyim bunu açmak gerekirse bitkisel.net sitesi tam olarak ne pazarlayacak? Aktar tarzında geleneksel bitki karışımları gibi mi? Yoksa tamamen bitkisel olan sağlık bakanlığı onaylı kapsül şeklindeki ilaçlar tarzında mı? Serdar Baharat projesi diye belirtilmiş ama bu firma ile ilgili internette herhangi bir bilgiye rastlayamadim.

Şartnamede ise sadece : Doğal ürünler pazarında tamamen bilimsel araştırmalar sonucunda ulaşılmış bilgiler veren ve bunu ürünlerine yansıtan, insan ve toplum sağlığına yatırım yapan ve bu konuda akla gelen ilk firma olmak. Burada kastedilen ürünler tam olarak nedir? Bu konuyu biraz daha derinlemesine açarsanız ve en azından beni bu ikilemden kurtarırsanız çok memnun olurum. Kolay gelsin.

Hem doğal olan hem de bilimsel araştırmalar ile bitkisel ürünler üreten bir firma...

bi çalışma yolladım ancak yanlışlıkla cmyk olarak kaydedip yolladım, daha sonra tekrardan rgb halini de yükledim. mümkünse ilk yolladığımı silebilirmisiniz?

Çalışmanız vektörel değil mi?

madbragol

🌱Yeni Üye🌱
siyah-beyaz logo hakkında

yanlış yapılıp yüklenmiş olan logonun ve bunu farkedilmesiyle düzeltilip göndermenin çok kolay olacağı bir durumda yapılamaması çok kötü olmuş, yükleme ile bu hak kullanılmış oluyor denilmiş,hatalı olan bir durumda grafikerler.net tekrar yüklenmesi konusunda uyarı mesajı gönderecektir denilmiş şartnameye uymuyor denilip tekrar yükleme talebi istemeliydiniz,hangi durumda o zaman tekrar yükleme talebi isteyeceksiniz ki, yeni bir logo yükleme durumunda hakkı kullanmış olduğumuz için yeni yükleme yapılmaz ama yaptığın logodaki (yeni bir logo değil olanı düzeltmek)hatayı düzeltip göndermenin bir sakıncası olduğunu sanmıyorum, normal çalışmalarımızda siyah-beyaz logo yaptığımda aklıma gri olmaz diye bir şey gelmediği için çalışmada griler kullandım, sırf bu yüzden çalışmalarım boşa gitmiş yarışmaya girmeden elenmiş olacak buna üzüldüm, 2 iş göndermiştim en azından 1 tanesini seçip siyah beyazı ayarlayıp 3. işmiş gibi göndereceğim,eminim şartname böyle diyor deyip bu durumu düzeltmeyeceksiniz ama dediğim gibi gönderilen işten farklı iş gönderen olursa kabul etmeyin bakılması çok zor olmayacaktır ilk gönderilenleri saklayarak gönderenin aldatmaca yaptığını görebilirsiniz böylece işleri düzeltip göndermeye hak tanımanız daha doğru olacaktır kimsenin hakkıda yenmiş olmamaktadır...:crying:

Son düzenleme:

spenx

🌱Yeni Üye🌱
yaptığımız çalışmaya istediğimiz ismi verebilir miyiz?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Dosya adını istediğiniz şekilde yapabilirsiniz evet...

edbi

🌱Yeni Üye🌱
çalışmaları corel draw formatında hazırlayabiliyor muyuz?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
  • [FONT=Verdana, sans-serif]Çalışmalar kesinlikle *.fh, *.ai, *.cdr formatılarından birinde, convert edilmiş olması ve yükleme sayfasındaki formu eksiksiz doldurarak, dosyalarını yine aynı sayfada bulunan “Yükleme” bölümüyle yükleyeceklerdir.[/FONT]

gmz10

🌱Yeni Üye🌱
mrb.ben çalışmamı gönderdim fakat bugün tlf geldi,admin( @ )grafikerler.net adresine gönderin diye.gönderdim.ulaştı diye yanıt gelecek mi?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Her hangi bir problemde yetkili kişiler problemim çözümünü bulamazlarsa size en hızlı şekilde ulaşıyorlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...