Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yarışma hakkında sormak istedikleriniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MeDxxCeZir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu firmanın bir sloganı varmı yada calısmalarda bir slogan kullanıcakmıyız bizmi kafadan bulucaz.Yoksa kullanılmıcakmı.

Birde arastırdım ama tam ne bisey bulamadım Bitkisel.net ne satar ne iş yapar bitkisel olarak tam bi acıklama gelirse sevinirim simdiden tesekkürler

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu firmanın bir sloganı varmı yada calısmalarda bir slogan kullanıcakmıyız bizmi kafadan bulucaz.Yoksa kullanılmıcakmı.

Birde arastırdım ama tam ne bisey bulamadım Bitkisel.net ne satar ne iş yapar bitkisel olarak tam bi acıklama gelirse sevinirim simdiden tesekkürler

Şartnamede her şey açık bir şekilde anlatılmıştır. Anlatılandan farklı bir şey istenilmemektedir.

tanurhan

🌱Yeni Üye🌱
açıklama

Çalışmalar kesinlikle *.fh, *.ai, *.cdr formatında, convert edilmiş olması ve yükleme sayfasındaki formu eksiksiz doldurarak, dosyalarını yine aynı sayfada bulunan “Yükleme” bölümüyle yükleyeceklerdir.

şartnamade "convert edilmiş olması" şeklinde bir ibare var bunu biraz daha açıklayabilir misiniz rica etsem?

teşekkürler...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalar kesinlikle *.fh, *.ai, *.cdr formatında, convert edilmiş olması ve yükleme sayfasındaki formu eksiksiz doldurarak, dosyalarını yine aynı sayfada bulunan “Yükleme” bölümüyle yükleyeceklerdir.

şartnamade "convert edilmiş olması" şeklinde bir ibare var bunu biraz daha açıklayabilir misiniz rica etsem?

teşekkürler...

Convert ibaresinden kasıt özellikle yazıların vektörele dönüştürülmesidir.Aksi halde kullandığınız yazı karekteri karşı bilgisayarda olmadığı takdirde logotype bozulacak ve bilgisayarın ototmatik olarak atayacağı bir font ile değişeceğinden sizin yaptığınız çalışma ile alakası olmayan bir görünüme dönüşecektir.

tanurhan

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler

Cevap için teşekkür ederim.Anlatılmak isteneni doğru anlamışım.Yine de teyit etmek istemiştim.İyi çalışmalar.

ozlem aslan

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba en az kac adet logo gonderılecektır

Joymen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.trvitrin.com
( *.fh, *.ai, *.cdr ) Photoshop'ta bu formatlar yok eps kaydetsem olmazmı :)
Ve bu convert olayı, silgiyi seçip yazı fontuna bir kere tıkladıktan sonra çıkan uyarıya ok dediğimiz vakit gerçekleşmiyormu ?

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
( *.fh, *.ai, *.cdr ) Photoshop'ta bu formatlar yok eps kaydetsem olmazmı :)
Ve bu convert olayı, silgiyi seçip yazı fontuna bir kere tıkladıktan sonra çıkan uyarıya ok dediğimiz vakit gerçekleşmiyormu ?

Yani arkadaşım pes ne diyim bilmiyorum Fh. Ai. Cdr. nerde photosop nerde sen bu uzantıların ne olduğunu biliyomusun?

Sevgili yöneticilere bu yarışmadan ötürü sabır diliyorum.

Joymen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.trvitrin.com
Yani arkadaşım pes ne diyim bilmiyorum Fh. Ai. Cdr. nerde photosop nerde sen bu uzantıların ne olduğunu biliyomusun?

Sevgili yöneticilere bu yarışmadan ötürü sabır diliyorum.

=)))))))))

.fh = freehand
.ai = illustrator
.cdr = Coreldrw formatıdır. Biliyormuymuşum :)

Joymen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.trvitrin.com
Her bi kafadan bir soru cıkınca bir soruda ben sorayım dedim ve şu convert olayına bi açıklık getireyim dedim bunu da gülümsemeyle anlatmak istedim hepsi bu :)
Ve sana Parfume ( koku ) filmini izlemeni tavsiye ederim, selametle. :)

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar bu cdr formatıyla ilgili bişi sormak istiyorum..
bende ai ve freehand formatı şeklinde var corel programını yüklemede sorun oluştuğu için cdr halini oluşturamadım..

şimdi sorum şu..
ai veya freehand formatlı dosyayı nasıl cdr ye çevirebilirim?
tşk ler şimdiden:)

Grafidizayn

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu cdr formatıyla ilgili bişi sormak istiyorum..
bende ai ve freehand formatı şeklinde var corel programını yüklemede sorun oluştuğu için cdr halini oluşturamadım..

şimdi sorum şu..
ai veya freehand formatlı dosyayı nasıl cdr ye çevirebilirim?
tşk ler şimdiden:)

Nasıl yani? Her 3 haliyle de mi yüklenecek çalışmalar yoksa bu programlardan herhangi biri ile mi?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Yapmış olduğunuz logolar 3 farklı dosya formatında olmak zorunda değil...

Yani ; yukarıda belirtilen 3 adet farklı dosya formatlarından bir tanesini seçerek çalışmanızı hazırlayabilirsiniz... 3 farklı formatta dosya istenilmiyor...

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
Yapmış olduğunuz logolar 3 farklı dosya formatında olmak zorunda değil...

Yani ; yukarıda belirtilen 3 adet farklı dosya formatlarından bir tanesini seçerek çalışmanızı hazırlayabilirsiniz... 3 farklı formatta dosya istenilmiyor...

aa sahi mi?:utann:
boşuna mı kendimi zorlaştırdım ben ya:(
mesela diyelim ben ai. de çalıştım direk o çalışmayı yollasam yeterli oluyor mu?

teşekkürler bu arada bilgilendirmeniz için..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
aa sahi mi?:utann:
boşuna mı kendimi zorlaştırdım ben ya:(
mesela diyelim ben ai. de çalıştım direk o çalışmayı yollasam yeterli oluyor mu?

teşekkürler bu arada bilgilendirmeniz için..

Tabii ki ai ile çalıştıysanız sadece ai dosyasını göndermeniz yeterli... :). Orada demek istenileni yukarıda izah etmeye çalıştım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...