Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yarışma Hakkında Sorularınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
Benim sorum da şu... Bir afiş ile yarışmaya katıldım... Başlığı "Bakıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!.." .. Şimdi de aklıma güzel birşey geldi ve onu yapmakla uğraşıyorum.. Bitince (Yarışma süresi içinde inşallah bitiricem :D ) bu çalışmayı başka bir isimle, başka bir başlık olarak ekleyebilirmiyim? Yoksa "Bakıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!.." başlığına eklemek zorundamıyım? Çünkü bu yapacağım çalışma bu "Bakıklar Bu Kadar Değerli Olmasın!.." ile uzaktan yakından alakası yok :) Cevabınızı merakla bekliyorum... Teşekkürler...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Yarışmanın düzenli olması sebebi ile her yarışmacının yarışma kategorisinde bir konuya sahip olması gerekmektedir.

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
Peki... O zaman son sorum şu olsun. Kusura bakmayın uğraştırıyorum ama.. Şu anki yarışmaya katıldığım konu silinse, baştan bir konu açsam ve resimleri koysam... Bu olabilirmi? Başlığı falan değiştirmek istiyorum. Ayrıca bundan önce eklediğim resimin üzerinde de değişiklikler falan yaptım. Şu anda kendi mesajımı editleyemiorum. O yüzden...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Her yarışmacıya imla hatalarını düzeltmeleri için bir kez şans veriliyor. Mesajınıza düzgün olan çalışmanızı ekleyiniz. Yetkililer sizin için düzelticektir.

Başlık değiştirme işlemi içinde not bırakın o mesaja başlığınız değiştirelecektir. Bu işlemlere 1 kereliğe mahsus izin veriliyor.

Saygılarımla.

gülnihal

🌱Yeni Üye🌱
slm!!!

ben bu sitede çok yeniyim yarışmaya katılmak istedim ilk adım olarak..kuralları biraz okudum anladığım kadarıyla bişeyler yaptım fakat sorunum bunu nereye nasıl göndericeğim?sanırım bu kısmını tam okuyamadım yardımcı olurmusunuz?
teşekkürler!

eray_k

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
er-art.deviantart.com
Her yarışmacıya imla hatalarını düzeltmeleri için bir kez şans veriliyor. Mesajınıza düzgün olan çalışmanızı ekleyiniz. Yetkililer sizin için düzelticektir.

Başlık değiştirme işlemi içinde not bırakın o mesaja başlığınız değiştirelecektir. Bu işlemlere 1 kereliğe mahsus izin veriliyor.

Saygılarımla.

Tamamdır... Teşekkürler...

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
merhaba, ben çalışmamı yaptım fakat foruma eklemem gerekiyor mu yoksa sadece mail olarak göndermem yeterli mi? ayrıca foruma ekleme gibi bir niyetim yok çünkü başkasının benden esinlenip benzer bir çalışma yapmasını ya da kişilere fikir sağlamak istemiyorum.

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Sizin Adınıza Yapılmış ve kaydedilmiş bir çalışmayı başkası alması gibi bir durum yok,

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmaların orjinal hallerini gönderebileceğimiz bi yöntem bulamadım rapidshare veya imageshack da çalışmanın boyutu yüzünden bitürlü yükleyemedim. Belkide çözümü bende biliyorum ama biyandan işler bi yandan bu kafam karışmış durumda. Yol gösterirseniz sevinirim. Sadece bir çalışmanın boyutu sıkıştırılmış haliyle 166 MB geliyor.

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Cahit bey, Admin tarafından gönderilen iletişim bilgileri formunda çalışmaların orjinal boyutlarıyla yüklenmesi gerektiği uyarısını okudum. NOT : YARIŞMAYA KATILDIĞINIZ ÇALIŞMALARIN İSTENİLEN ORJİNAL BOYUTLARI İLE (50X70 CM / 300 DPI ) SIKIŞTIRILMIŞ HALLERİNİN YÜKLENDİĞİ URL Yİ MAİL YOLUYLA GÖNDERDİĞİNİZ BİLGİLERİNİZE EKLEMENİZ ZORUNLUDUR.

Sorumun nedeni tamamen bu uyarı üzerinedir.

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
50x70cm. 300 dpi. CMYK PDF. yapınız.

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben bu bölüme yayınladığımız afişlerden 1. sini iptal edebilirmiyim öyle bir şansım varmı? e-mail yollarken başka çalışma yollayabiliyormuyuz?

birde 50x70cm 300dpi PDF formatında kaydettim boyut baya bi yüksek oldu 81 mb gibi böyle mi olucak?

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
PDF-X olarak kaydederseniz boyut bayağı düşecektir
Çalışmanızı ancak size tanınan düzeltme süresi içinde ancak kendiniz iptal edebilirsiniz. Bunun dışında bir iptal ve değiştirme söz konusu değildir.

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kusura bakmayın PDF -X nasıl oluyor : ( anlamadımda

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet Photoshop PDF var ama PDF - X i anlayamadım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...