Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yarışma Hakkında Sorularınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ghiz

🌱Yeni Üye🌱
Siteye yeni üye oldum ve daha tam olarak siteyi cözemedigim icinde bir takım aksaklıklar yasıyorum. Ben sayfama yarısma afisimi yükledim fakat maille yollamıs oldugum afisle aralarında cok kücük bir fark var, sanırım yanlıs bir dosyayı cagırdım iceri ve onayladım. Simdide görünen imajı değiştiremiyorum. Ne yapabilirim, öneriniz için simdiden tesekkurler.
Saygılar

ezgyburgyn

🌱Yeni Üye🌱
bu link yeterlimidir katılmak için? biri ban yardımcı olabilir mi?

cat

🌱Yeni Üye🌱
tekrar merhaba,
ben bir şekilde resmimi de kaydettim, konuyu da açmaya çalıştım. ve fakat şimdi de 20:00 olan son teslim zamanını kaçırmış bulunuyorum. cmyk rgb pdf jpg ve gif ile cebelleştim hali ile. daha önce konu açmış ve resim yüklemiş arkadaşlara bu işin çok kolay geldiğinden eminim ama hem zamanla yarışıp hem de ayrı ayrı sayfalardan ne yapmam gerektiğini anlamaya çalışmak biraz stesli oldu :)
sonuç olarak bir konu açtım (posterin başlığı ile) ve fakat etiket kısmına bir şey yazamadım. sanırım yönlendirme linklerinden doğru yere konu açmışım.
sayın adminler, başvrum geçerli midir? şimdi iletişim bilgileri mailinizi yolladım.
teşekkürler

cat

🌱Yeni Üye🌱
vazgeçttim katılmıyorum nasıl bişey bu yaa!

merhaba ezgyburgyn
öncelikle belirteyim ki tüm çömezliğimle yazıyorum. ama sanırım olayı çözmüş bulunuyorum (öyle mi adminler ???),

ezgi linkin açılmıyor (en azından bende o link açılmadı)
tekrar
https://www.grafikerler.net/imageshack-us-a-resim-upload-yuklemek-t132.html
adresindeki adımları takip ederek yükleme yapmaya çalış.
ben ilk olarak gif yüklemiştim sorun çıktı.jpg yap, öyle yükle
sonraaa
https://www.grafikerler.net/2050-y-...-mas-i-na-kat-i-l-i-m-ko-s-ullar-i-t8290.html
adresindeki adımları takip etmeye çalış
sen konuyu açarken resim ekle butonuna linkini yazpıştıracaksın yoksa konuda görünmez (https://www.grafikerler.net/imageshack-us-a-resim-upload-yuklemek-t132.html bu ilk açtığın linkte yeni konuya resim yüklenin de nasıl yapıldığı görünüyor)

en son olarak

https://www.grafikerler.net/yarismaya-katilanlarin-iletisim-bilgileri-onemli-t9780.html daki formu o sayfadaki adrese mail at

ve tabi bir de adminlerin kabul etmesi için dua et :)
sevgiler
takılırsan bir yerlerde burdan yardımcı olmaya çalışırım

end_what

🌱Yeni Üye🌱
Bende bişey sorcaktım çalışmamı son dakikada gönderdim :) baktım görüntülenmemiş tekrar gönderdim ..
ne yapmalıyım..

ezgyburgyn

🌱Yeni Üye🌱
yeni bir knu acıp linki url box'unı acıp linki yeleştirdim.Peki nereden gödereccceeğim?asağida yeni konu ac ve ön izleme yazıyor peki 'göder' nerede?:))

end_what

🌱Yeni Üye🌱
img taglarinin arasına yasdım url adresini
zaten bu saatten sorada gönderilmes deilmi .. :(
of of .. boşa gitti emeklerm ..

cat

🌱Yeni Üye🌱
Nasıl göderdin? linki nereye yapıştırdın?

EKRANIN RESMİNİ YAPIŞTIRYORUM ŞİMDİ
adszqd3.gif

cat

🌱Yeni Üye🌱
şimdi burdan anlaşılıyor mu bilemiyorum da şöyle
grafik ekle var ya, resimde mause'un okunun olduğu yerde, oaraya basında bir kutucuk çıkıyor, o da resmin sol üstünde görünüyor. oraya, imageshack'dan elde ettiğin linki yazıyorsun. böylece otomatik olarak resi yükleniyor konuya
açıklayabildim mi ? karıştırdım mı?

end_what

🌱Yeni Üye🌱
ewt işte o alana yapıştırdım ..
ya hiç yorulmayın zaten süre bitmiş :(tşk ederm alakanız için
bu saatten sora bişi deişmes...

cat

🌱Yeni Üye🌱
bence pes etme. ekle gitsin. kabul etmezlerse de en azından yüklemeyi tamamlamış olursun :) sonra , yükleseydim değerlendirmeye alırlarmıydı demezsin.
adminler kızmasınlar bana :)

end_what

🌱Yeni Üye🌱
:)süper fikir tmm ekliorm kazanırsam artıq senide görürüm :D tşk ederm yardımcı oldun için ya saol...

cat

🌱Yeni Üye🌱
yeni bir knu acıp linki url box'unı acıp linki yeleştirdim.Peki nereden gödereccceeğim?asağida yeni konu ac ve ön izleme yazıyor peki 'göder' nerede?:))

url'yi yapıştırınca, altta yanlış hatırlamıyorsam yeni konu aç diycen olcak :)
yani yeni konu aç ın içindesin sen di mi?

cat

🌱Yeni Üye🌱
:)süper fikir tmm ekliorm kazanırsam artıq senide görürüm :D tşk ederm yardımcı oldun için ya saol...

yaa ben teşeekkür ederimmmm :)
ben de geç yolladım. benim de konum daha açılmamış. ama yine de yükledim işte. çok karıştırdım panikledim. rgb hazırlamıştım. cmyk yaptım. 195 mb dı pdf geçiyordu bi yerlerde. onu yükledim. olmadı. 300 dpi yapıyorum cmyk ama 72 lik rgb olcakmış. pdfi de bi yerde okuyup ben karıştırmışm. makine kilitlendi. altta 8 grafikerler.net sayfası neyi nereye nasıl yükliycem derken yaklaşık 50 dakika sonra yükleyebildimç ki o da mulallak yani . 1 değil iki konu yapabildim. ilkinin linki çalışmadı. :)
bu kadar çalışma boşuna olmasın diye kastım yani. açıkcası yüklemeseydim boşuna çabalamış olcaktım. şimdi en azından sattini geçirdiğimi biliyorum, o da adminlerin insiyatifine kalmış. kabul etmezlerse de bi şey diyemem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...