Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yaşamak için!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Küresel ısınma başlıklı yarışmamıza bende bir çalışma göndermek istedim. Günümüzün en büyük sorunu olan küresel ısınma hakkında milyonlarca çalışma yapılabilir ve vurgulanabilir fakat konunun hassayiteni en azından bu sitedeki herkezin geleceğini ve neslini düşünerek birkere daha düşünmesini isterim. Yakın gelecekte birdaha kimse denizden çıkan yunusun resmini çekemeyecek, üzerinde kuşlar öten ağaç olmayacak ve en kötüsü belkide biz bile yaşayamayacağız. HERKEZ DUYARLI VE HASSAS OLSUN; GELECEK BİZİM VE ÇOCUKLARIMIZIN OLSUN...

arasyas1np3.jpg

Benzer konular

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışma eline sağlık

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
$imdiye kadar gelenlerin en güzeli buydu diyebilirim emeğine sağlık.

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için.

asmareklam

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.necmettinasma.com
Eline sağlık güzel olmuş. yalnız küçük birkaç şey söylemek istiyorum. konu "küresel ısınma" "2050'de balık" ya da "2050'de dünya" olunca akılda kalan daha vahim bir sahne olmalı. mesela çalışmanızdaki ağacın gölgesi, arkada duran deniz ve bulutlar tamamen sağlıklı bir ortamın ifadesi bence.
günışığıda gayet hoş duruyor. hava güzel yani. :) bence daha dramatize ve acıklı bir hale getirmek lazım gelir ki; etkileyici olsun.
Bir de, balığın gölgesi sol tarafta iken, ağacın gölgesi ön tarafta kalmış. sahnede iki ışık kaynağı var gibi duruyor. İki ışık kaynağı elbette doğaldır. lakin sözkonusu 2050 olunca herşeyin tükendiği bir sahne vurgusu yapmak gerek. Başarılar diliyorum.

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eline sağlık güzel olmuş. yalnız küçük birkaç şey söylemek istiyorum. konu "küresel ısınma" "2050'de balık" ya da "2050'de dünya" olunca akılda kalan daha vahim bir sahne olmalı. mesela çalışmanızdaki ağacın gölgesi, arkada duran deniz ve bulutlar tamamen sağlıklı bir ortamın ifadesi bence.
günışığıda gayet hoş duruyor. hava güzel yani. :) bence daha dramatize ve acıklı bir hale getirmek lazım gelir ki; etkileyici olsun.
Bir de, balığın gölgesi sol tarafta iken, ağacın gölgesi ön tarafta kalmış. sahnede iki ışık kaynağı var gibi duruyor. İki ışık kaynağı elbette doğaldır. lakin sözkonusu 2050 olunca herşeyin tükendiği bir sahne vurgusu yapmak gerek. Başarılar diliyorum.

yorum için teşekkürler. Ağaç sonderece cansız ve kuru bir ağaç tabiki gölgeside, hava bütün doğal renklerini kaybetmiş mavi gökyüzü olgusundan çıkmış, deniz ufukta canlı toprağa yaklaştıkca rengini kaybederek soluklaşmış ve toprakla bütünleşmiş, ön planda ışık yoğun çünki asıl ilgiyi balığa çekmek için. sadece dediğin gibi gölge ters açıda kalmış onu nasıl atladığıma bende hayret ettim :) yine de tüm yorum için teşekkür ederim.

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
hangisinin suçu? hangisinin geleceği?

Bu da 2. çalışmam. Umarım beğenirsiniz.

arasyas2un4.jpg

B12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence balık olmamış eğer iskelenin üzerinde duruyor gibi gözükmedisini istediysen üzerinde oynama yapabilirsin yada yazıya göre hizalama yapacaksan konumunu değiştirebilirsin yada balığı komple kaldır ki ozaman gerçekten güzel bir çalışma derim..

neyse başarılar

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel komposizyon :) baya iyi işler çıkarmış arkadaşlar valla :)

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Başarılı olmuş tebrikler :)

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Özkan Türk ve Roxelena; teşekkür ederim, bilmiyorum zaman ayırabilecekmiyim fakat bir çalışma daha göndermek istiyorum. yetiştirebilirsem yorumlarınıza sunacağım.

jackhal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya resmin boyutu mu çok büyük benim internet mi kasiliyor... bi sikinti var orasi kesin... resmin acilmasini beklemekten öldüm.. hocam bi yanlislik var bu iste... tam boyut mu koydun naptin :)

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya resmin boyutu mu çok büyük benim internet mi kasiliyor... bi sikinti var orasi kesin... resmin acilmasini beklemekten öldüm.. hocam bi yanlislik var bu iste... tam boyut mu koydun naptin :)

Hayır resimlerin ikisindede herhangi bir sorun yok gayet güzel açılıyorlar. Internetinden kaynaklanıyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...