Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yaşamak için!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu Balığın sonunu kim hazırladı ?

Evet arkadaşlar 3. çalışmamı da araya sıkıştırmaya karar verdim ve böyle bir grafik çıktı. Umarım beğenirsiniz.

arasyas3mk7.jpg

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok etkileyici, özellikle dünya ve şemsiye kombinasyonu çok hoş durmuş.

Elinize sağlık ve başarılar dilerim. :)

jackhal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikinci çalışmada balık emanet gibi durmuş.. ama güzel..
üçüncü çalışma görselli açısından güzel... 3 çalışma da iyi olmuş.. başarılar

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle teşekkürler. İkinci çalışmada balığı sadece konu anlatımı için kullandım ve birazdaha belirgin olması için mecbur büyütmeliydim açılı fotolarda sanki iskelenin üzerindeymiş gibi göstermeye çalıştım fakat perspektif sorunu çıktı tabi aynı açıda kullanabilecek imaj bulmakta bihayli zordu ve konu fanusta bir balıklar olunca daha da zorlandı. Neticesinde sanki genel açı düzenini bozarsa dikkat çeker diye düşünüp olduğu gibi koydum ve gerçekten dikkat çekiyor. Yorumlar için teşekkürler.

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkür ederim, sanada başarılar dilerim yarışmada.

memed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık hepside çok güzel çalışmalar

grafomer

🌱Yeni Üye🌱
fena degil ama ilk çalısmana göre kötü

evet çok profosyonel bir çalışma canı gönülden tebrik ederim fakat benim anlamadığım bişey ise "yaşamak için balık olmaya gerek yok?" bununla ne anlatmak istediğiniz. balık geleceğini belirleyemez ya biz? gerçekten çok özlü ve cuk oturmuş bir slogan olmuş bence üst kısımdaki yazıyı silip yerine bunu büyük şekilde yazsanız çok daha güzel olur bu arada gölge hatasını fark etmesinden dolayı asma reklamı tebrik ederim ondan önce kimsenin bunu fark ettiğini sanmıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

flzsmbl

🌱Yeni Üye🌱
(gölgeler sorunlu olsada) güzel çalışma eline sağlık...

flzsmbl

🌱Yeni Üye🌱
çok hoş olmuş bu, diğerine göre çok iyi, ben çok sevdim şemsiye fikrini.. :)

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
ishadow ve memed teşekkür ederim. Grafomer; 'Yaşamak için' kendi başına bir slogan. Anlatımı; tüm canlıları kapsayan hayatta olmak ve yaşayabilmek için gerekli olan, önem verilmesi gereken bir hususun bir başlıkta yazım hali.

İnsanların küresel ısınmaya karşı yapabileceği çok şey var ve malesef bunların önlemi alınmıyor neticesinde bu gidiş doğadaki tüm canlıları etkiliyor. Bu gidişe balıklar engel olamaz ama insanlar hala balık gibi başına gelecekleri bekliyor. Onun içinde 'Balık olmaya gerek yok'. Tabi en alttaki 'Balık geleceğini belirleyemez ya biz' cümlesini açmama da gerek kalmamıştır sanırım.
Gölge problemi benimde çok canımı sıktı. Tabi asmareklamdan önce ben gördüm ama yarışma kuralları üzerinde düzeltme yapmama sanırım izin vermiyor. Yorumun için teşekkür ederim ben üç çalışmamında konu anlatımlarının yerinde ve kolay anlaşılır olduğunu düşünüyorum. Herkeze başarılar.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
fikir çokk güzel arasyas eline sağlık... yalnız balık biraz vektörel kalmış gibi geldi bana...

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
CardinaL ve hayalin teşekkür ederim.

murat_desen

🌱Yeni Üye🌱
Vallahi fazla söylenecek birşey kalmamış. Emeğine ve aklına sağlık. Tebrikler.

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
elifreklam ve murat_desen, yorumlar için teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...