Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yaşamak için!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akinGTi

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten mükemmel olmuş afiş gibi , bu konuda hassas oldugun ortada :) başarılar

bi sorum olcak
kullandıgın yazı fontunun adı nedir ?

Emre NALLAR

🌱Yeni Üye🌱
Sanırım ilk çalışmandaydı (sayfalardır yorumları okuduğum için hatırlamıyorum şu an) :D Bir grafiker olarak dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri imladır. Eh tabi bazı özel durumlar hariç. Mesela "Patlican" reklamı gibi. Okunduğu gibi yazılma var burada. Yalnız "HİÇTE" değil de "HİÇ DE" şeklinde yazılması gerekmiyor mu ? Dikkatinizi o noktaya çekmek istiyorum :) Onun dışında 2. tasarımda balığın ayrı bi resim olarak durması biraz kötü. Ancak açıklamanızı okuyunca dadaist bir yaklaşım sezdim. Kuralları bir kenara bırakmışsınız :) Şemsiyeli tasarıma gelince, biraz fazla kalabalık gibi, kompozisyonda beni rahatsız eden birşeyler var yerleşim olarak. Paylaşımlarınız için teşekkürler.

İyi çalışmalar.

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
white_angel, akinGTi, Emre NALLAR; hepinize teşekkür ederim yorumlar için.

akinGTi, Hangi çalışmadaki yazı fontunu soruyorsun ?

ishadow

🌱Yeni Üye🌱
seni zaten biliyoruz, insanlar yorumsuz kalıyor sanırım. değerlendirmeye alınması gereken işler yapmışsın bu görmezden gelinmemeli.. (Benim mac arıza verdi bu mesajı senin makinadan atıyorum valla başka bişi yapmadım :) )

aybuldu

🌱Yeni Üye🌱
Bende sloganlara takmış durumdayım. Kısa ve öz tek bi cümle yeter bence...

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aybuldu; 3 afiştede sloganlar yeterince kısa, fakat illaki açıklamasıda olmalı. Çalışmayı sadece görüntü olsun diye yapmıyoruz, bir konuyu özetlemeye çalışıyoruz ve bunu görsellerle açıklarken yazılarlada destekliyoruz. Çoğul konuşmamın nedeni sadece benim çalışmamda değil çoğu çalışmada bu şekilde olduğu için. Slogan cümlenin kısa olması hususu tam seninde dediğin gibi kısa ve öz olmalı ama bence konuyu açıklayacak birkaç cümlede illaki yazılmalı diye düşünüyorum. Yorumun için teşekkür ederim.

tommly

🌱Yeni Üye🌱
bende bıseyler soylıyım...bencede guzel hatta cok guzel arkadasım valla bız arkadaslarla da şirkette baktık calışmana juri olsaydık senı secmıştik calısman oldukca guzel sade ve de anlamlı ellerıne emegıne saglık basarıların devamını dılıyorum...kendıne cıcı bak

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
tommly; arkadaşım güzel yorumun için teşekkür ederim.

ilkturk06

🌱Yeni Üye🌱
ellerine ve gözlerine şağlık çok güzel olmuş calışman tebirk ederim. seninle birlikte calışmak işterdim çok ayrı bir tarz yaratmıssınız

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
harikasın arasyan gereçkten bravo işlerini burdan gözlemlemek çok hoş iki çalışmanda anlamlı ve mutiş 1.lik sana yakın bence şu ana kada gördüklerimin içinde diger işlerinide bekliyoruz

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
josef29; düşüncen için teşekkürler, diğer işlerinide derken yarışma için diyorsan 3 çalışmamıda gönderdim ben. Farklı konularla ilgili diyorsanda vakit buldukça çalışmalarımı paylaşmaya çalışıyorum.

esma hanım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Slm Ben Yeni Takiliyorum
Yarişma Için Başvurcam Ama ödül Neydi Acaba Bilgilendirirmisiniz...

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Daha yarışmanın nasıl ve ne şekilde yapılacağını araştırmadan ödülü sormuşsunuz. Tebrik ederim sizi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...