Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yaşamaya değer...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bugünde akşam oldu kalpler kırık dökük yaralı, bir yerlerde şen kahkahalar altıldığını duyar gibiyim.. yalnızlık o kahkayı atan olmamak..

anlam katan duyguların için teşekkür ederim arkadaşım...içi ağlarkan kahkaha atabilirmi insan zaten...kendini kandırmaktır ama çoğu zaman yapar insan bunu...:angel:

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
bir palyaçonun gülücükler saçan görüntüsünün ardına gizlenmiş gözyaşlarında saklı hayatın iç burkan limoni tadı.. anlayamassın kalbine dokunmadan çaresizliğin ve ümitsizliğin ritmini.. anlayamassın duyguları gölgede kalmış birinin gün ışığı tarifini......

Aİ Günlüğü / 5-2

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bir palyaçonun gülücükler saçan görüntüsünün ardına gizlenmiş gözyaşlarında saklı hayatın iç burkan limoni tadı.. anlayamassın kalbine dokunmadan çaresizliğin ve ümitsizliğin ritmini.. anlayamassın duyguları gölgede kalmış birinin gün ışığı tarifini......

Aİ Günlüğü / 5-2

yazdıklarından etkilenmemek mümkün değil..tşekkür ederim... bu arada bana palyaço demediğini ümit ediyorum cnm...:rofl::rofl:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
demin can yücelin şiirini okudum arkadaş paylaşmış sağolsun...kendi yazımda da yazmışım aslında bende hayatı biraz çözmüşüm... mutlulukla karışık bi burukluk var bugün içimde...tıpkı parçalı bulutlu gökyüzü gibi...