Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yaşamaya değer...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
yazmak istedim bu akşam içimden geldi... çalışıp yorulmak bi yana koca günde...yorulsamda yorulmuyorum aslında...herşeyi unutmak için bi ilaç bi eğlence belkide...zamanın getirdikleri ve getireceği bütün olumsuzluklara siper alacağımı düşünüyorum belkide...herşey belki bir hiç için, belki de o hiç benim herşeyim...ben bile farkında olazken yaşadığım duyguları...çevremdekilerin beni anlamya çalışmaları ne kadarda garip aslında... anlamsızlıklarla dolu hayat...geçecek elbet birgün her acı ve güzel şey...inadına sarılsamda varolmak için ...beni benden başka kim hatırlayacak...beni benden fazla kim sevecek... umudum umutsuzluğum çoğu zaman... ama herşeye rağmen hayat güzel... yaşamaya değer... kıymet bilip şükretmek lazım yada hayata küsüp hiç olmaya devam etmek... ben varım zor olsada... zaten yarını görmeye senet varmı... kimse demedi, kalbim dedi ben yazdım... sevgiler ...saygılar...

Benzer konular

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
çok güzel olmuş, yazmak önemli birşey elbet, kimi zaman düşüncelerini anlatmak, çoğu zaman kendini anlamak için yazmalı insan, asla sadece düşünürken, düşündüğünü yazıp tekrar okuduğun zaman anladığın kadar anlayamazsın.. umarım ki her zaman istediğin gibi olur, umarım her zaman "sen var olursun", hatta belki "zor olsada, var olursun"... ;)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür ederim erdemirs, aslında önceden yazardım ve bi kaç ay üzerinden geçtiği zaman açıp okurdum ...bu ara yazamadım...ama bu akşamdan sonra yazmaya karar verdim...insanın kendiyle dertleşmesi kadar güzel şey yok aslında...benim dostum gene benim...dertleşim bakim kendimle aylar sonra karşıma ne çıkacak...sağolasın...

eternalist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.icradanihaleler.com
çok güzel bir yazı olmuş arkadaşım, grafikerliğinde olduğu kadar yazarlıkta da iyisin, kalemine sağlık. Madem yeniden yazmaya başladın bundan sonra yeni yazılarını da görmek isteriz:)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
çok güzel bir yazı olmuş arkadaşım, grafikerliğinde olduğu kadar yazarlıkta da iyisin, kalemine sağlık. Madem yeniden yazmaya başladın bundan sonra yeni yazılarını da görmek isteriz:)

teşekkür ederim canım...sağol...inşallah bundan sonra sık sık yazmaya çalışıcam ...ama beni bu alandada yanlız bırakmazsanız sevinirim...:angel::rofl:

siberturc+

🏅Acemi Tasarımcı🏅
QUOTE]ama herşeye rağmen hayat güzel... yaşamaya değer...[/QUOTE]

olay bu arkadaşım sen yolu bulmuşsun üzme sıkma canını.....

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
güzel yazmışsın ve aslında doğru noktalara parmak basmışsın.. hayat olumsuzluklarla ve belirsizliklerle doludur.. ama herşeye rağmen bu hayattan tad almak yine bizim faydamızadır.. Karamsarlıkla kendimizi yıpratırız en başta ve sonra çevremizdekileri...
Sana verilen değerin değerini bilip karşındakine öyle değer ver derim her zaman..
Kalemine sağlık
Selametle...

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
zucker kalbimi okumuşsun resmen hayat tüm olumsuzluklara ragmen yaşamaya deger hiçbirley için üzülmeye degmez yazılarının devamını beklıyorum teşekkürederim

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
herbirinize teker teker teşekkür ederim arkadaşlar...beğenmenize beni anlamış olmanıza çok sevindim...bu alanda da yanlız olmadığımı anlamış oldum sayenizde...sağolun...bazen dil değil kalp konuşur...sesli olmaz sadece kaleme dökülür...sizin gibi dostlar anlar sonunda...sevgiler...saygılar...

ozkan_artas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ozkanartas.com
yazmakgeldi içimden..dertlerimi, sıkıntılarımı, acılarımı ..
yazmak geldi içimden mutluluklarımı, heyecanlarımı, kıpırtılarımı,,
yazmak geldi içimden dostlarımı,, dostluklarımı..
yazmak geldi içimden senle ve sana .....sevgiler...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
yazmakgeldi içimden..dertlerimi, sıkıntılarımı, acılarımı ..
yazmak geldi içimden mutluluklarımı, heyecanlarımı, kıpırtılarımı,,
yazmak geldi içimden dostlarımı,, dostluklarımı..
yazmak geldi içimden senle ve sana .....sevgiler...

yüreğine sağlık kardeşim...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yüreğine sağlık..

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Zucker öncelikle samimi ve kalben düşündüklerini ortaya koyman cok hoş ve paylaştıgın icin teşekkürler.
siyahın nerden geldigi belli oldu :)... kırmızıda ihtiraslı varolusun dayanızmaz hafifliği :)
bunlar bir tarafa ... KEndine Kendinden başka daha dürüst birisini bulamassın. Elbette hersey kendinde saklı değil ama ilk adım daima kendin atmalısın ki varoldugunu hissedebilesin. Bu konuda sen olayı kapmıssın zaten :) "herseye rağmen hayat güzeldir."
Bu konuda bende kendi yazdıklarımın arasından sevdigim bir kaç cümleyi paylaşarak yalnız olmadığını belirtmek isterim. ;):angel:

"Görerek yaşamaya alışmış insanların körlerden öğreneceği çok sey var..."

"Aşk ve insan , Ölümle yaşamın bütünleşmiş ihanetidir. "

"İnsanlar yasadıklarınıza degil sonunda elde kalan kim oldugunuza bakacaktır..."

"...Öğlen saatlerinin şuursuz ölümcül monoton darbelerinde ,düşünmeye ve Konuşmaya iten zamanlar, bahtiyar delikanlı için sadece tekrarlanmış hüzün dolu saniye parçacıklarından ibaretti…"
" sen nekadar nefretle inkâr etsende bu hayatı..Her nefesin değerini anlıyacak kadar yasamayı bildim ; bende sevdim,acı cektim,ihtirası icimde yasattım,şuursuz kahkahalarla sevinç gözyaşları döktüm ve hala icimde derin nefeslik boşluk var. Ve hiç bir zaman unutmadımki herseyi kaybetme ihtimalim var bu hayatta ama kendimi asla..

:angel:

by Mercano.(Renkli siyah denemelerim 1999..)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Ve hiç bir zaman unutmadımki herseyi kaybetme ihtimalim var bu hayatta ama kendimi asla..

çok güzel arkadaşım yüreğine sağlık...gerçekten üzerine söylenecek fazlaca bi söz yok...karamsar değilimdir aslında ama herşeyi içimde yaşarım çevremdekiler anlamaz bile, sadece bazen gözün buğulu bakıyo bugün neyin var derler dilim demesede gözlerim anlatır bazen...siyahı sseviyorum belki bu yüzden her rengi kapattığı ve her renge yakıştığı için...sağol arkadaşım burdada yanlız bırakmadığın için...:angel:

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
yaşım 23 yazmayı oğrendıgımden bu yana yaklasık 17 yıldır yazıyorum.. senınkıde guzel.. senınkı dıye bırsey yok artık.. o bızımkı oldu uzgunum :) paylaştın bır kere..

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Ve hiç bir zaman unutmadımki herseyi kaybetme ihtimalim var bu hayatta ama kendimi asla..

çok güzel arkadaşım yüreğine sağlık...gerçekten üzerine söylenecek fazlaca bi söz yok...karamsar değilimdir aslında ama herşeyi içimde yaşarım çevremdekiler anlamaz bile, sadece bazen gözün buğulu bakıyo bugün neyin var derler dilim demesede gözlerim anlatır bazen...siyahı sseviyorum belki bu yüzden her rengi kapattığı ve her renge yakıştığı için...sağol arkadaşım burdada yanlız bırakmadığın için...:angel:

Arkadasım :angel:sende sağol. anlayabilceğimiz kadar samimi ve dürüst olduğun için ;):angel:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
varsın bugün de akşam olsun... kalp kırık olsun... hayat devam ediyo demiştik dimi...amannnn boşver diyelim o zaman... kim ne için..niye...sorgulamıyorum hiçbirşeyi artık... yaşamak güzellllll........

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
bugünde akşam oldu kalpler kırık dökük yaralı, bir yerlerde şen kahkahalar altıldığını duyar gibiyim.. yalnızlık o kahkayı atan olmamak..