Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Başlayan Birine Nasıl Bir Yol İzlemesini Önerirsiniz

ademsahin

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar ;

Ben Corel Draw programını iyi bir şekilde öğrenmek istiyorum.İlk etapta Hatice Cesur'un Pusula yayınlarından çıkarmış olduğu Corel Draw X4 kitabını aldım ve elimden geldiğince de siteden Corel kategorisini takip etmeye çalışıyorum.Ancak benim merak ettiğim iyi bir Corel kullanıcısı olmak için nasıl bir yol izlemeliyim ? Sonuçta bu bir tarih kitabı değil okuyarak iyi bir kullanıcı olmanızı sağlasın.Bu konuda siz tecrübeli arkadaşların fikirlerini almak istedim.Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.İyi geceler ...

ademsahin

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu :(

rhinokurt

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kartvizit yap, el ilanı yap, afiş yap, broşür yap yani bir proje üzerinde git. O zaman eksikliklerini görürsün. Sonra foruma gelip takıldığın yerlerde sorarsın.

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
arkadaşa ek olarak; öğrenme şeklinze göre hareket edin, bazı insanlar okuyarak bazıları ise izleyrek daha kolay öğrenebilir. Bıyıklarımın yeni terlediği (tellediğide olabilir) yıllarda ben görsel öğrenmeyi tercih etmiştim..şimdi saçın sakalın birbirine girdiği bu yıllarda bile yeni bişeyler öğrenmek için hala görsel derslere takılırım... tabi en önemli olgu sizin bu işi gercekten öğrenme arzunuzun geçici olmaması..para varsa kaliteli bi kursada gidebilirsin, bilgisayar kursu değil ama öreneğin bilge adam vb.

bigado

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.e-tasarim.org
sürekli örnekler çiz hazır örneklere bakarak çizerek elin alışır programa hakim olursun daha sonra kendin tasarlayıp yapmaya başalarsın.

gokhanyaka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hiç girme bu piyasaya yol yakınken dön, piyasa bitik para kazanamazsın, corel, photoshop bilenlere verdikleri maaşlar 1000 lira civarı eğer bekarsan bunu bir şey sanırsın ama ileride pişman olursun. Git garsonluk falan yap ayda en kötü 2500 lira maaşın olur. Bunu ciddi düşün derim ben yok ben bu piyasaya gireceğim dersen eğer bir gün bu yazdıklarımı hatırlarsın.