Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeni bir exlibris çalışmam

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız ışığım olacaktır
80471418nk1.jpg

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
cok tatlı :) love yazısı daha şekilli olsa:) emeğine sağlık..

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel
ama pembe renkli ve kalp içeren bir love yazısı bence daha hoş olabilir

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
tasarım olarak güzel ama exlibris olabilmesi için bunun bir kişiye bir isme yapılması gerek. love bir şahsın ismi değil. exlibris kelime anlamı olarak türkçede "kitablığından, kütüphanesinden veya kitaplarından" kelimelerine tekabül eder. dolayısıyla love bir kişi olmadığı için bu exlibrisi bir kişiye yapmalısın. yani love yerine bir isim olmalıki exlibris kelimesi anlam kazansın. saygılar. (bunları aslında yan odaya gelip sana direkte söyleyebilirdim ama diğer arkadaşlardan bunu bilmeyende olabilir. onun için buraya yazdım:) )

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekür ederim şekilli derken kastettiğiniz ne ?

sekilden kastım renk ve küçüklüğüydü ifade edemmeişim benim hatam:) ufakcık kalmış orda ama renk maşallah dikkati oraya topluyo daha mat bi renkle birazdaha büyük kullansan bence daha ii oturur tasarıma eline sağlık bilmem anlatabildim mi:)

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel yaa biri bana yardım etsin lütfeeeeen bu konu hakkında bi eskiz çalışması yapmam lazım we ne yapacağım hiç bilmiyorum :(

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarım olarak güzel ama exlibris olabilmesi için bunun bir kişiye bir isme yapılması gerek. love bir şahsın ismi değil. exlibris kelime anlamı olarak türkçede "kitablığından, kütüphanesinden veya kitaplarından" kelimelerine tekabül eder. dolayısıyla love bir kişi olmadığı için bu exlibrisi bir kişiye yapmalısın. yani love yerine bir isim olmalıki exlibris kelimesi anlam kazansın. saygılar.
katılıyorum.

bence fondaki herşeyi kaldır. sadece kırmızılı resim kalsın. clipart tarzı çiçekleri böcekleri (artık aşkı çağrıştıran ne varsa) etrafına göze hoş gelecek biçimde serpiştir.
ex-libris yazısının da rengini değiştir.

iyi çalışmalar

(bunları aslında yan odaya gelip sana direkte söyleyebilirdim ama diğer arkadaşlardan bunu bilmeyende olabilir. onun için buraya yazdım:) )
:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
biraz daha uğraşabilirdin, boş görünüyor :/