Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni kartvizit - Şen Kuaför

AykanSen

🌱Yeni Üye🌱
Bazı abilerim , ablalarımın uyarıları dikkatinde kartvizit çalışmamı yeniden yaptım. Yorumlar ?

Benzer konular

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Sol taraftaki şekli çok beğendiniz sanırım ama o kadar da estetik durduğunu söyleyemem. Kuaför kartvizitinde sadece saç resmi konması bana göre hatalı ki peruk satılıyormuş gibi anlaşılabilir. Rengarenk yazdığınız yazıda açık renkli harfler okunabilirliği azalttığı için dış kenarına ince siyah bir kontür atarak bütünleştirebilirsiniz. Yetkili yazısı isimden daha büyük görünüyor bence bir-iki punto küçültülmeli. Telefon numarası başına da klasik olarak tel: yazılabilir ve soldan bloklanabilir ...

kappadox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ulaşım mı, iletişim mi? Birde her düzenlemede yeni konu açmak yerine ilk açtığınız konuya eklemeniz daha uygun olur.

usslu1903

🌱Yeni Üye🌱
çok karmaşa var nereye odaklancağımı bilemedim

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir işe başlamadan önce bi internetten araştırsan millet kuaför kartvizitlerini nasıl yapıyor diye onlar bakmış olsan bile daha güzel bişi çıkardı ortaya bu şekliyle malesef olmamış

tirilye

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şaka gibi... Çalışmaya devam.

deepoceans34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha çok çalışmanız lazım. kuaförü hatırlatan daha farklı objeler kullanmanızı tavsiye ederim. bi de ulaşım olmaz ulaşım adresle alakalı bi terim iletişim deseniz yine neyse:wink:

xXQq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) Tasarım yaparken sakin olalım :) . Her şey olsun diye kasarsak bu tip sonuçlar çıkabiliyor. Amaca hitap etmeli o edince de durmalı. Kolay gelsin.