Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni kişisel logo Çalışmam

swordof

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emreyazicioglu.com.tr
Kendim için bir tane kişisel logo çalışması hazırladım yorum eleştiri ve begenilerinize sunuyorum olumlu veya olumsuz her türlü yorumlarınızı bekliyorum...​

206489_202099623144393_100000330714509_627972_282741_n.jpg

Benzer konular

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
o arkada ki ışık hiç olmuş mu sence :lol: .. Şakası bi yana backround at, o ışığıda at amblemi biraz daha yumuşaklaştır.. Daha iyi olur gibi :)

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Altaki yazıya bakarak
yani "yaratıcı tasarımcı ve yazılım mühendisi" <<< eğer bu kişi siz iseniz bu tasarımı nasıl beğenirsiniz ? ? ?

swordof

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emreyazicioglu.com.tr
alttaki yazılar ve background sadece amatörlük ve tecrübesilkikten eklemişim yoksa .. sadece logoya göre bir yorum ve eleştirilerinizi yaparsanız sevinirim

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
bence standart font kullanarak logo yapmak gibi basite kaçan bir çalışma yerine
logotype kullanarak tasarım yapmış olman bu işi yapmaya istekli olduğunu ve fazlaca çaba harcadığını gösteriyor. Çalışmalarını yapmadan önce bu konuda bolca tutorial izlemeni ve benzer tasarımları incelemeni öneriyorum

Murat VARDAR ın bir yazısının linkini veriyorum
https://www.grafikerler.net/tasarim...yirlisi-olsun-bunu-da-okumalisin-t114223.html

logonuza gelince backgroundu çok sade yapın ki logo önplanda olsun ve görünsün. Kayboluyor. Logonun kırım çizgileri çok net. Logo bundan 15 yıl öncesinin logoları gibi biraz. Güncel tasarım sitelerini inceleyebilirsin. Kolay gelsin

yavuzcan1905

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo güzel olmuş arkadaşım emegine sağlık ama bu logolar artık çok basit daha yaratıcı fikirler üretmemiz lazım (bunu kendim içinde soyluyorum)

bulutxxx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence beyazlığı kaldır daha iyi olacaktır diğer herkesin dediği gibi geri kaln şeyler uyumlu ama logodan çok kartvizit tasarımını andırdı bana biraz

cezapo

🌱Yeni Üye🌱
arka fonu ve ışığı sil siyah zemin üzerine yap daha güzel durcagını göreceksin