Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni yaptığım web sitesi (halen devam ediyor)

adnanbilgic

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar.

Bir hobi olarak başlayan, ve halen devam eden bir çalışmamı, sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu web sitesinin içeriği, edebiyat ve sanat içerikli olacaktır.
Olacaktır diyorum, çünkü halen, tasarımına devam etmekteyim.
Çalışmanın olduğu adres ise https://www.edebi-sesler.com/

Çok yeni olduğumu, özellikle belirtmek isterim.
Ve site de yer alacak tüm görselleri, kendim tasarlıyorum.

Ayrıca bu sitenin içinde yer alan, bir de facebook sayfası vardır!
Tabii bu da yenidir. Ama geçmişi bir yıl öncesine dayanmaktadır...

Sadece web sitesi çalışması olarak, yeni olduğumu söylemek istiyorum sizlere.

Eğer eksikliklerim var ise, lütfen çekinmeden söyleyiniz.

Daima huzur, ve sevgiyle kalın
Adnan Bilgiç

SEYDUNA21

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bak bence link olarak yazdığın (Edebi , fotograf, biyografi vs.) olanları linklerini sayfalarına yapabılırsın.Tıkladıgın her sayfa ana başlıgındakı konuları gösterir, bu benim fikrim.
Üstünde çalışırsan güzel bir tasarım ortaya çıkabilir.Emeğine sağlık.

adnanbilgic

🌱Yeni Üye🌱
Bak bence link olarak yazdığın (Edebi , fotograf, biyografi vs.) olanları linklerini sayfalarına yapabılırsın.Tıkladıgın her sayfa ana başlıgındakı konuları gösterir, bu benim fikrim.
Üstünde çalışırsan güzel bir tasarım ortaya çıkabilir.Emeğine sağlık.

Evet, bunu değerlendireceğim arkadaşım.
Çok teşekkür ederim :smile:

Sevgiyle kal

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma ellerinize sağlık
linklerinizi aynı renk kullanırsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz çünkü kırmızı ve yeşil renkler tasarımın başka bir alanında bulunmadığı için bir kopukluğa neden oluyor bir de linklerin fontunu değiştirirseniz de iyi sonuç alabilirsiniz mesela büyük olarak yazdığınız 'SESLER' kelimesinde kullandığınız fontu kullanabilirsiniz linklerin kendine ait bir bölümü olsa daha iyi toparlanabilir çok kenarda kalmışlar kitabın üzerinde veya alt tarafında kalsa nasıl olur diye düşünüyorum tabi söyleyişle uygulama arasında farklılıklar oluşacağı için nasıl bir sonuç olacağını tam kestiremiyorum ama link bölümünün biraz düzenlenmeye ihtiyacı var gibi görünüyor
yine de emeğinize sağlık

adnanbilgic

🌱Yeni Üye🌱
güzel bir çalışma ellerinize sağlık
linklerinizi aynı renk kullanırsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz çünkü kırmızı ve yeşil renkler tasarımın başka bir alanında bulunmadığı için bir kopukluğa neden oluyor bir de linklerin fontunu değiştirirseniz de iyi sonuç alabilirsiniz mesela büyük olarak yazdığınız 'SESLER' kelimesinde kullandığınız fontu kullanabilirsiniz linklerin kendine ait bir bölümü olsa daha iyi toparlanabilir çok kenarda kalmışlar kitabın üzerinde veya alt tarafında kalsa nasıl olur diye düşünüyorum tabi söyleyişle uygulama arasında farklılıklar oluşacağı için nasıl bir sonuç olacağını tam kestiremiyorum ama link bölümünün biraz düzenlenmeye ihtiyacı var gibi görünüyor
yine de emeğinize sağlık

Evet, aslında doğrusunuz. Tamam, bunu da değerlendirmeye alacağım.
Çok teşekkür ederim :smile:

Huzurla kal

drawsever

🌟Usta Tasarımcı🌟
siteye ilk girişte bir quicktime eklentisi indirme uyarısı ile karşılaştım. quicktime güvenli bir eklenti olmasına rağmen istatistikler gösteriyor ki, her bilgisayarda kullanılan eklentiler olmadığı sürece kimse bu eklentiyi indirmekle uğraşmaz. (mesela ben de indirmedim)

quicktime ile ne gösterecektiniz bilemiyorum ama flash işinizi görüyorsa onu kullanın.