Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yorumlarınız benim için önemli, kartvizit çalışması

stilbaz34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartvizit2.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

yorumlarınız benim için önemli,

kafka2121

🌱Yeni Üye🌱
Baskıdan çıktıktan sonraki halini düşünemiyorum başım döndü

Safa Bugra Cil

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kırılma ama , bence sen grafikerliğe başlamadan bırak .

kaosriyate

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zemini değiştir. fontlarıda. logoda değişiklik gerekli sağdaki şekili kaldır belki biraz daha güzel olur

stilbaz34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olumsuz yorum yapan üyelerin bilgi birikimi yüksek olduğundan haklıdırlar onların yorumları her zaman önemlidir.yalnız logo bir hack team logosu yani kişiye özel değil onun koymamı istediler. bundan sonra hazır templates üzerine çalışayım..Font için kartvizite en uygun font hangisidir acaba?

kaosriyate

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olumsuz yorum yapan üyelerin bilgi birikimi yüksek olduğundan haklıdırlar onların yorumları her zaman önemlidir.yalnız logo bir hack team logosu yani kişiye özel değil onun koymamı istediler. bundan sonra hazır templates üzerine çalışayım..Font için kartvizite en uygun font hangisidir acaba?

logoyu değiştirme ama çevresini kaldır. font olarak öneri yapamayacağım. isimleri bilmiyorum :)

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
helvetıca - myrıad- tımes aklımda olanlar yani düz karakterler kullansan daha anlaşılır olur amaç müşteriye nesin adın sanın ne telefon numaran ne anlaşılır olamalı sade akılda kalıcı bir logo olmalı forumda tasarımcı arkadaşlarımızın yaptıklarına bakarsanız daha iyi olur sizin için görsel olarak... biraz çalışmayla bu durum çözülecektir...

webdesiigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kırılma ama , bence sen grafikerliğe başlamadan bırak .

Kırılmaması elde değildir. Eleştiri yapılırda bu kadar da ağır bi eleştiri yapılmaz sizde bir zamanlar böyleydinizz . Böyle bi eleştiri yapıp arkadaşın hevesini niye kırarsınız anlayamıyorum.. !

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
bence netten kartvizit örneklerini incele inşallah daha güzel bir çalışma olacak tavsiyem bu çalışmayı baştan sona değiştir araştırarak ;) bu işi bırak falan diyenlerede kulak asma kimse anasının karnından grafiker doğmuyor başarılar...

Safa Bugra Cil

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu konuda sanki tek eleştiri yapan benmişim gibi ;) ..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Eleştiri nedir?
Herhangi bir kişiyi, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlışlarını dile getirerek göstermek amacıyla yazılan kısa metinlerdir. Hedeflenen öğeyi doğru ve yanlış yönleriyle tanıtmayı amaçlayabileceği gibi, bu öğenin doğru tanıtılmasını sağlamayı ve bir değerlendirmeyi de hedef alabilir.

Şimdi ilk mesajına bir daha bak bakalım eleştiri mi yapmışsın?

Safa Bugra Cil

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eleştiri nedir?
Herhangi bir kişiyi, bir eseri, bir konuyu doğru ve yanlışlarını dile getirerek göstermek amacıyla yazılan kısa metinlerdir. Hedeflenen öğeyi doğru ve yanlış yönleriyle tanıtmayı amaçlayabileceği gibi, bu öğenin doğru tanıtılmasını sağlamayı ve bir değerlendirmeyi de hedef alabilir.

Şimdi ilk mesajına bir daha bak bakalım eleştiri mi yapmışsın?

Eleştirin için teşekkürler :)

akberrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazıları küçült çok büyük olmuş kenarlık verme kartvizitteki hiç bir yazı ve logoya arka fonu daha sade seçmelisin ,telefon numarasının başına Tel : yazabilirsin ayrıca Mailde ekleyebilirsin sıfıra sıfır çalışma mutlaka kesim payı vermelisin
başarılar..

webdesiigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Yaptı herkez yaptıda sizin gibi ağır bi eleştiri yapmadı kimse grafikerliğe başlamadan bırak ne demek ya saçmalık insanın hevesini kırıyosunuzz kendinizi çokk yükseklerde görüyorsunuz öyle bi hal görüyorum ben sizde

Safa Bugra Cil

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yaptı herkez yaptıda sizin gibi ağır bi eleştiri yapmadı kimse grafikerliğe başlamadan bırak ne demek ya saçmalık insanın hevesini kırıyosunuzz kendinizi çokk yükseklerde görüyorsunuz öyle bi hal görüyorum ben sizde

Tamam kardesim siz haklisiniz bu konuyu baltalayan benim , benden onceki yorumlar kalp kirmayacak incitmiyecek ve dort dortluk yorumlar haklisiniz tamam.

webdesiigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tamam kardesim siz haklisiniz bu konuyu baltalayan benim , benden onceki yorumlar kalp kirmayacak incitmiyecek ve dort dortluk yorumlar haklisiniz tamam.

Tamam öncekii yorumlarda berbattıda işte sizinki ayrı bi ağırdı. biraz daha dkkat ederek eleşitiri yapın bence. nese olan oldu sizinde üstünüze fazla geldik kusura bakmayın

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
DIN, Calibri, Dax, Vista kartvizit için ideal bi kaç font.. Myriad da kullanabilirsin. Zemin kullanmamaya çalış isim ve numaraları düz karakterle yaz. Kartvizit tasarımı için zaten ahım şahım grafiker olmaya gerek yok. Buradaki sert eleştirileri kaale alma derim. Onlar bi bitmedi :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tamam öncekii yorumlarda berbattıda işte sizinki ayrı bi ağırdı. biraz daha dkkat ederek eleşitiri yapın bence. nese olan oldu sizinde üstünüze fazla geldik kusura bakmayın

Evet öncekiler de kötü ama hepsi yapılan çalışma için söylenmiş (kötü, berbat vs) ama sen grafikerliği bırak demek (beceriksizsin, senden bi halt olmaz tarzında söylenmiş) kişiliğe karşı yapılmış bir ayıp zaten o yüzden oldu tepkiler.

Safa Bugra Cil

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tamam kusura bakmayın sizi yorumlarımla rahatsız ettim :) Bir daha eleştiri yok yapmam :) Yorumlarım artık ne tür çalışma olursa olsun güzel :)