Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

10 dk Yaptığım Bir Afiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYUDORF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.adobegrafik.com
o arka planı 10dk da yapamazsın.. sanırım arkaplan hazırda sen bi arabayı koydun birde nickini yazdın :) arkaplan hoş duruyor ama 10dk lık periyot hiç olmamış :)

grafik_err

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
afişini demek istedim :D:D:D
......................................................

aboo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya kardeş tasarımda hazır sitiller kullanma yapacaksan kendin çiz kendin boya sitiller le yazılan yazılar gördüm yaptığın afişte açık konuşayım hiç iyi olmamış afiş dediğin sade olur fazla dolu olmaz çalışman lazım daha çoooooooooooooooook!!

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
yorumları okumadım çünkü unutmadan hemen gördüğümü sölemek istedim bu kelimeyi pe sevmesemde yinede eleştrimi yapıcam 10 dk yaptım 5 dk yaptım 5 saatte yapmak ile 5 dk da yapmak arasında ne fark var anlamadım eğer 5 dk yaptığın iş güzel birşey çıkmıyorsa bird e o şi 5 saate yap bakalım neler olucak çok karışık renkler araba ise okadar canlı renkler olmasına karşın çok soluk ve fazla mat kalmış arabanın contrast ile biraz oyna istersen oran ve orantı yok bilerek mi yaptınız bilmiyorum ama kadınlar arabadan büyük
Saygılarımla.....

leylas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bak yorumlar 10 dakikayı bile doldurmuyor....

mehmet_dogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Site yöneticelerinden isteğim

5 ve 10 dakikalık işler için özel bir bölüm açılısın bu sıralar çoğaldı:rofl:

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Heyecanınızı anlıyorum bir çalışma hazırlayıp eğrisiyle doğrusuyla yollamışsınız...Fakat;
bu tür çalışmalara afiş deniyorsa yazık gerçekten kocaman bir hayal kırıklığı.Ben arkadaşın (AFİŞİNİN)altında bu yorumu yazma gereği duydum.Aslında bu sözlerim sadece size değil böyle çalışmalara gönderenlere...

Öncelikle afiş nedir? :
AFİŞ Kelime bakımından Fransızca kökenli olan afiş; Reklam ya da propaganda yapmak, bir duyuru iletmek amacıyla halka açık yerlere asılan genellikle resimli, basılı kağıt; duvar ilanı. Afişler tasarım ve sanat kaygısını eşit ağırlıkta olduğu grafik ürünlerdir...

Umarım afişin ne olduğunu öğrenmişizdir.Daha ayrıntılı bilgi için araştırma yapabilirsiniz.Elinizin altında internet var...
Arkadaşlara katılıyorum 5 veya 10 dklık işler bölümü açılsın,açılsın ki neysee çok uzatttım...

graface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hiç iyi değil. bence sen 1 saat daha çalış...

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
o arabayı sanki eline alıp makasla kesipde yapıştırmışsın gibi duruyo. açıkcası pek hoş olmamış

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
benim için gerçekten zmn ayrılmamış we değer werilmemiş eser yorumsuzdur...
yinede emeğine sağlık.

onurgozay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başlığı görür görmez bakayım dedim.. bi pazarlama tekniğide olabilir bu :):) kesin bi nokta war biz bu tür başlıkları sevmiyoruz ..

öncelikle çaban için ellerine sağlık diyeceğim ama biraz daha yapılan işe ve buradaki insanların gezerken harcadıkları zamana saygı lütfen :smile:

kolay gelsin

wino

🌱Yeni Üye🌱
ya ne kadar çok uzamış bu konu... adamı yaptığına da yapacağına da pişman ettiniz... insanları doğru olana,olması gerekene doğru yönlendireceğimize hemen taşlamaya başlıyoruz.hepimiz anamızın karnından bunları bilerek çıktık değil mi?hatta cenin halindeyken bulunduğumuz yere afişler yapıyorduk... lütfen biraz yapıcı şeyler söyleyelim arkadaşlar.yani bu söyledikleriniz hiç bi işe yaramaz.sadece o insanı siteden,tasarımdan,tasarımcılardan soğutur.
bence çoğu kişinin yaptığı yorumlar o afişten çok daha değersiz...

graface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya ne kadar çok uzamış bu konu... adamı yaptığına da yapacağına da pişman ettiniz... insanları doğru olana,olması gerekene doğru yönlendireceğimize hemen taşlamaya başlıyoruz.hepimiz anamızın karnından bunları bilerek çıktık değil mi?hatta cenin halindeyken bulunduğumuz yere afişler yapıyorduk... lütfen biraz yapıcı şeyler söyleyelim arkadaşlar.yani bu söyledikleriniz hiç bi işe yaramaz.sadece o insanı siteden,tasarımdan,tasarımcılardan soğutur.
bence çoğu kişinin yaptığı yorumlar o afişten çok daha değersiz...

Burası tartışma ve fikir platformu. Eleştiri almak istiyorsa herkes istediği eleştiriyi yapabilir. ama bilende bilmeyende böyle başlık açıyorsa (dalga geçercesine) böyle cevaplar verilmesi çok normal. Herkes herşeyin bilincinde merak etme...

wino

🌱Yeni Üye🌱
Burası tartışma ve fikir platformu. Eleştiri almak istiyorsa herkes istediği eleştiriyi yapabilir. ama bilende bilmeyende böyle başlık açıyorsa (dalga geçercesine) böyle cevaplar verilmesi çok normal. Herkes herşeyin bilincinde merak etme...

bilinçli insanları görebiliyorum... adam gibi cevaplar yazıyorlar.bilinçsizler de ukala ukala cevaplar veriyorlar.

ahbo

🌱Yeni Üye🌱
Aslında Kötü olan alışma diil araba sanırım. Arabayı çıkardığın zaman fon guzel. Araba yerine başka bir ürün konabilir. İkisi beraber ııhhh:(

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
10 dakika için arkadaşa bir madalya :) savunmasını yapan arkadaşa da bir plaket :)

güzel bir pazarlama tekniği ama tasarım olmamış... fikrimce tasarım bile demeğe gerek yok ama olsun... emeğine sağlık...

ancak ola ki afiş çalışmak gibi bir amacın varsa ileriki tarihlerde bu şekilde bir zemin kullanmamanı tavsiye ederim... önplana çıkarılması gerekenler arkadakiler değil sanırım... iyi çalışmalar...

by_grafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biraz daha dikkat edersen güzel çalışma ortaya çıkabilir ama arabayla arka fn gerçekden birbirini uymamış kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...