Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A5 Katalog Kapak

CapitaL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar,
Çok sayfalı ürün tanıtım kataloğu kapağı yorumlarınızla dahada geliştirmeyi düşünüyorum. İnşallah yorumlarınızı bekliyorum..
Saygılar
kapakv.jpg

srcncan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kardeş resimi değiştirmeni öneririm ama yok illaha bunu kullanmam gerek diyorsan resim tonlarını biraz açman gerekir ve "kuruluşa özel" yazısının fontunu değiştirmeni öneririm...

CapitaL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bayağı çalıştım bu aradada isim değişikliği yaptık, iç kapaklara göre uyarladım şimdi yorumlarınıza ihtiycım var lütfen. eksiğim gediğim varsa söylerseniz çok memnun olurum.
Saygılar şimdiden
kapakcl.jpg

CapitaL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:( yorumlarınıza ihtiyacım var dedim aba 4 gün oldu

diderot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba.. zeminin rengini biraz acarsan, sağdaki yazıların fontunu değiştirip biraz boyut küçültürsen, soldaki şeritide daha okunur hale getirirsen belki bişey olur.. sosyete yazısıyla yani karakteriyle ne fotoğraf bir bütün nede diğer yazılar..yeni bitane sıfırdan çalış ya da biraz daha araştırma yap..saygılar..

CapitaL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler :) yenisinide yayınlıycam

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sosyete fontu gayet güzel bence. sol şeritteki yazılar font hatası yüzünden okunmuyor. fontu değiştir. ayrıca yazıları bu kadar büyük kullanmana gerk yok.

mursel_balci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence sağ taraftaki yazılar çok büyük ve iç içe geçmiş bunları biraz daha küçültüp koyarsan hem görsel daha ön plana çıkar hem daha iyi okunur.

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
2. fotoğraf daha güzel. ilkini beğenmemiştim

CapitaL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler.
Sağ taraftaki yazıları diğer dergilerden ilham aldım büyük büyük yapmışlar bende markaları yazdım oraya, sağ tarafıda kendim yapmaya çalıştım.
Ama bu şekilde baskı için yollamıştım tabi oda düzenleyip geri yollayacak bana sonkez basmak için onu tekrar yayınlarım inşallah beraber karar veririz.
Bundan sonra ki çıkarağım dergininde kapağını erkenden burda yayınlarım onda daha güzel toparlarız sizlerin sayesinde ..