Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

abim pc yeni format atmış ama ekran aşşağı yukarı çekerken dalgalanıyor o neden olab

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
abim pc yeni format atmış ama ekran aşşağı yukarı çekerken dalgalanıyor o neden olabilir

Benzer konular

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
aşağı yukarı çekerken derken ? monitörü oynatırken dalgalanıyorsa kablolarında sorun vardır

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
ekran kartın tanıtılmamış.. ekran kartının driver'ini bulup yüklemelisin..

Layguen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafik kartini yeniden install yapcaksin yani yükleyeceksin abicim

TEACHOFB

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gokhancamurcu.com
dostum ekran kartını yükle sorunun ortadan kalkar.. ekran kartının driver cd sini tak ve işi bitir.. aygıt yöneticisinden bak ne eksikse onları yükle.

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız için teşşekkür ediyorum bende ekran kartı ve ekran kartı bileşenleri ile ilgili bi sorun olduğunu düşünmüştüm ama belki bilmediğim başak birşey vardır diye de sormak istedim şuanda ne durumda bişlmiyorum hepinize teşşekkür ederim değerli yorumlarınız için...

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Masa üstünde boş bir yere sağ tıkla özellikler de ardından aşağıda işaretli alanları kullanarak monitörün desteklediği en yükseksek Hertz ayarına getir uygula ve çık sorun hallolacaktır...

010xr3.jpg

emuxa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Masa üstünde boş bir yere sağ tıkla özellikler de ardından aşağıda işaretli alanları kullanarak monitörün desteklediği en yükseksek Hertz ayarına getir uygula ve çık sorun hallolacaktır...

010xr3.jpg

yok dostum ondan degil ekran kartının driverı yuklenmemiş yane monitorle alakalı birşey degil driver problemi

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
ekran kartını yükle bende aynı sorunla karşılaştım ekran kartını yüklemediğinden yapıyor...

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet öyle oluyormuş gerçektem pc temizliyordum pek çok program yüklü pc iyice yavaşlayınca bende bazı programları kaldırdım yanlışlıkla atı 'yi de kaldırmışım ve aynı sorunu bende yaşadım sonra ekran kartından geri yükledim... arda kaldırıp yüklemek lazım bişeyleri insan kurcalarken öğreniyormuş...
ama benim bi sorunum daha oldu programları kaldırmama ragmen pc hala çok yavaş ve üstelik donuyo sürekli reset atmak zorunda kalıyorum bunun için bi önerisi olan varsa sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...