Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

actionscript3 de movieclip sorunu...

Adralemos

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Benim tasarladığım sitede bir sorun oluştu bunu çözebilmek için yardımınıza ihtiyacım var. Sitede 4 ana sayfa ve bu 4 tanenin birinde de ekstradan 3 tane daha link var yani toplamda 7 sayfa var. En başta çıkan ilk 4 sayfada geçişlerde gidişlerde hiç sorunum yok ne zamanki 3. sayfanın içindeki sayfalara girdiğimde tekrardan 3. sayfaya dönemiyorum (daha doğrusu o movieclipin içinde olduğumdan onun başına dönemiyorum). Yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekür ederim. Kaç günüdr aramadığım yer sormadğım adam kalmadı son umut burası. Resimleri yüklemeye çalıştım sorun oluştu dedi yüklemedi. Yardımcı olababilecek arkadaşlara mail msn yoluylada ulaşıp konuşabiliriz.

fullflash

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sorunu kimsenin oturup çözeceğini sanmam ama yol gösterilebilir; öncelikle bu dört ana menünün hangilerinin içerisinde alt menuler var ve menuler ile sayfa değişimi timeline ile mi? yoksa yazarakmı programladınız? yapıyı neye göre programladıgınızı anlatmanız gerekir. şablon haline sunarsan bir kaç yol gösterilebilir ama şunuda sölemek lazım kurgu yanlış ise baştan kurgulaman gerekebilir...