Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arı Üyelik Hakkında...

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
#neo32

Benim size daha önce belirttiğim gibi paylaşımların başında nick yazması lazım. Benimde ilk hatam budu 35 paylaşım yapmıştım ama nick eklemeyi unutmuşum :)

neo32

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikturko.net
#neo32

Benim size daha önce belirttiğim gibi paylaşımların başında nick yazması lazım. Benimde ilk hatam budu 35 paylaşım yapmıştım ama nick eklemeyi unutmuşum :)

nasıl yaniii...daha önce başvuranlarda böyle bir durum yok. kimse nick yazmamış paylaşımlarının önüne ?
nasıl olacak bir anlatırmısın ?

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
nasıl yaniii...daha önce başvuranlarda böyle bir durum yok. kimse nick yazmamış paylaşımlarının önüne ?

Kendinize ait yüklediğiniz paylaşım amaçlı dosyalarınızın en az 35 adet olması.
Önrk: Yüklediğiniz dosya ismini; önce kullanıcı adınız, ardından dosyanın içeriği hakkında bilgi içerecek şekilde Upload edilmiş olması gerekmektedir.
Bknz: https://rapidshare.com/files/36574843...ARI_UYELIK.rtf

Bakarsanız anlarsınız.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
#neo32

Aynı derdi sanırım arılık başvurusunda bulunan herkes yaşamıştır.:)

Yüklediğin dosyaların isimleri kullanıcı ismini içermeli, kastedilen o.

Örnek: vektörel uçak paylaştın. Dosya ismi şu şekilde olmalı: "neo32_vektorelucak" gibi. Noktası virgülü değişebilir ama dosya adında kullanıcı adın olmalı. Bu da dosyayı senin yüklediğinin bir kanıtı oluyor sanırım. Tabi Volkan Bey daha iyi bilir, benim fikrim bu yönde.

neo32

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikturko.net
Aynı derdi sanırım arılık başvurusunda bulunan herkes yaşamıştır.:)

Yüklediğin dosyaların isimleri kullanıcı ismini içermeli, kastedilen o.

Örnek: vektörel uçak paylaştın. Dosya ismi şu şekilde olmalı: "neo32_vektorelucak" gibi. Noktası virgülü değişebilir ama dosya adında kullanıcı adın olmalı. Bu da dosyayı senin yüklediğinin bir kanıtı oluyor sanırım. Tabi Volkan Bey daha iyi bilir, benim fikrim bu yönde.

ben hayatımda dosya yüklerken başka birinin açtığı konuya ait linkleri hiç paylaşmadım ki :))

yani şimdi ben bundan sonra açacağım ilk 35 konunun linkini;

www.***********.com/neo-32ucakvektorleri.rar şeklinde yapacağım..

1000 küsür konu açtım gerek vektörel gerekse görsel imaj..35 konu şartını düşündüğümde... bunca konuya hani iyiniyet gösterilip neo32' de arı üyeler arasına katılabilir mi diye düşünüyorum hani !!!

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
O kısmını bilemem neo. Yalnız ders anlatmayıp da bu şekilde paylaşım yapan tüm arılar bu kurala uydu. Uyacak ta. Ama yine de sen bir şekilde yönetime ulaşıp durumunu izah edebilirsin.:)

Kolay gelsin, arı olduğunu da görürüz inşallah.

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
ben hayatımda dosya yüklerken başka birinin açtığı konuya ait linkleri hiç paylaşmadım ki :))

yani şimdi ben bundan sonra açacağım ilk 35 konunun linkini;

www.***********.com/neo-32ucakvektorleri.rar şeklinde yapacağım..

1000 küsür konu açtım gerek vektörel gerekse görsel imaj..35 konu şartını düşündüğümde... bunca konuya hani iyiniyet gösterilip neo32' de arı üyeler arasına katılabilir mi diye düşünüyorum hani !!!

Sen dosyalrın içine başka sitelere ait url koyuyorsun. Bence 5 tane ders anlat olsun bitsin.

neo32

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikturko.net
O kısmını bilemem neo. Yalnız ders anlatmayıp da bu şekilde paylaşım yapan tüm arılar bu kurala uydu. Uyacak ta. Ama yine de sen bir şekilde yönetime ulaşıp durumunu izah edebilirsin.:)

Kolay gelsin, arı olduğunu da görürüz inşallah.

boynumuz kıldan ince özgüll. tabiki şartlar neyse yerine getireceğiz..hani fahri üyelik oluyor ya :) hani onun gibi demek istedim ben :))

neo32

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikturko.net
sevgili NEO :)

furkanın dediği gibi "sen gönüllerin arı üyesisin" :)

abi teşekkür ederim. ama benim derdim 2 türlü..
1-gerçekten arı üyeliği hakettiğime inanıyorum.
2-Arı üyelikte olduğunu düşündüğüm açtığım konuların linklerini düzenleyebilme yetkisi !!! var mı yok mu bilmiyorum. vardır diye düşünüyorum.

konularımın bazılarında link sorunları var.onların yenilenmesi gerekiyor. admin arkadaşlarda yoğunluktan hemen linkleri yenileyemiyorlar.. kendi insiyatifimde olursa en azından konulara ait linkleri konu atlamadan sırasıyla yenilerim diye bir düşünce içindeyim..

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
abi teşekkür ederim. ama benim derdim 2 türlü..
1-gerçekten arı üyeliği hakettiğime inanıyorum.
2-Arı üyelikte olduğunu düşündüğüm açtığım konuların linklerini düzenleyebilme yetkisi !!! var mı yok mu bilmiyorum. vardır diye düşünüyorum.

konularımın bazılarında link sorunları var.onların yenilenmesi gerekiyor. admin arkadaşlarda yoğunluktan hemen linkleri yenileyemiyorlar.. kendi insiyatifimde olursa en azından konulara ait linkleri konu atlamadan sırasıyla yenilerim diye bir düşünce içindeyim..

Neo; konu düzenleme yetkisi arı olunca sandığın gibi artmıyor. Atıyorum, çok eski bir konumdaki link gitmiş, ben bunu kendim düzenleyemiyorum. Konudaki linke ait mesajı "şikayet et" diyorum. Yetkili görüp isteğimi yerine getiriyor. Durum bu. Arı olmanın avantajları sayılmış ilk mesajda. Senin yapacağın en iyi şey benim dediğim yöntem olacaktır.

neo32

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikturko.net
Neo; konu düzenleme yetkisi arı olunca sandığın gibi artmıyor. Atıyorum, çok eski bir konumdaki link gitmiş, ben bunu kendim düzenleyemiyorum. Konudaki linke ait mesajı "şikayet et" diyorum. Yetkili görüp isteğimi yerine getiriyor. Durum bu. Arı olmanın avantajları sayılmış ilk mesajda. Senin yapacağın en iyi şey benim dediğim yöntem olacaktır.

vallahi bende öyle yapıyorum zaten:))) poffffff

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
teknomoddddddddd:)))) ben bu dosyaları yurtdışı sitelerde paylaşıyorum. memleketimde gönül verdiğim tek yer burası...reklamı buraya değil dışarı yapıyorum anlaştık mı dostum :)

İste sorun orda bu arı olmanı engelliyor...