Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Aylık derginin tasarımları için freelance arkadaşlar arıyoruz.(500 tl )

Korhan528

🌱Yeni Üye🌱
Ayda bir çıkardığımız bölgesel dergilerde yer alan reklamların, tasarımlarını freelance yapacak arkadaşlar arıyoruz.

Ayda ortalama 25-30 arası reklam tasarımı karşılığında 500 tl ücret sunmaktayız.
Bizim bu noktada estetik ve yaratıcı kalite dışındaki beklentilerimiz şunlar:

-25-30 arası reklam sayfasının tasarımını mümkün olan en hızlı sürede tamamlamak.

-Karşılaşılması muhtemel türlü zorluklarda, kendi insiyatifi ve becerisiyle sonuca gidebilmek. Engelleri bahane olarak görmemek ve sorunların eksiklerin üzerine gitmek, çözmeye çalışmak ve çözmek.

- Birçok konuyla ilgili kaliteli görsellere rahatlıkla ulaşabilmek.

- Tasarımlarda yazım hatası yapmamak. İmla hatalarıyla ilgili yeri ve konumuna göre yaptırımlar uyguluyoruz. Bu detaylar da çalışma başlamadan paylaşılacaktır.

*İlgilenen arkadaşlara deneme briefleri verilecektir.

Teşekkürler,

Korhan
KUP10

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

EA. Eyyup ACAR

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.eyyupacar.com
Merhaba,
İstanbul sultanahmette hikametgah etmekteyim
Bu mesleğe emek ve yıllarımı vermişim biri olarak sizinlede çalışmak ve tasarımlarınızı yapmak ve imzamı atmak isterim sizde uygun görürseniz...

Kullandığım Pc ve İşletim Sistemleri.
Apple Mac ve Pc
Mac OS X
Windows (Tüm Serilerini)
Pardus
Ubunt
Linux

Şuan Kullanmakta Olduğum Bilgisayar Donanımım
Mac Pro.
MacBook
Asus NetBook
1 Adet Toplama Pc i7 İşlemcili

Kullandığım Programlar.

Adobe Photoshop (.psd) / Profesyonel
Adobe Illustrator (.ai) / Profesyonel
Adobe Indesign (.ind) / Profesyonel
Adobe After Affects (.aep) / Orta Düzeyde
Adobe Flash (.fla) / Orta Düzeyde
Adobe Dreamweaver (.dwt) / Orta Düzeyde
Macromedia Freehand (.fh) / Profesyonel ( İhtiyaç Duymadıkca Kullanmamaktayım)
CorelDraw (.cdr) / Orta Düzeyde ( İhtiyaç Duymadıkca Kullanmamaktayım)

Referanslarım için lütfen irtibata gecerek ister basılık isterseniz PC ortamından görmeniz mümkündür.

Saygılarımla.
EA. Eyyup ACAR
WebMaster ve Görsel Tasarım Sanatcısı.
T. +90 212 526 21 81
G. +90 546 626 50 55
E-mail ve Msn.: ea@eyyupacar.com

Fuma

🌱Yeni Üye🌱
YAZIK gittikçe mesleğimizin değeri yerlerde sürünmeye başladı.

muslukçumu olsaydım dahamı iyiydi ayda 15 musluk tamiri yapsam herhalde bunun 5 katını kazanırım :D

HATRED

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.akmurat.com
Kurumsal ve Kaliteli iş yaptırmayı düşünürseniz diye!

Freelance olarak sizlere destek verebileceğim işler:

-Web Design (Tamamen Photoshop, Fireworks ile tasarlanabilir)
-Flash Design (Sıfırdan Full Adobe Flash Tasarımlar)
-CSS'e Döküm (Photoshop veya Fireworks formatındaki tasarımlarınız için temiz CSS çıkarılır.)
-Graphic Design (Baskılı, Dijital, Vectorel, Serigraf, Lazerli işlerinizin Tasarımları)
-Logo Design (Kurumsal Logo Çalışmaları)
-Web Developer (Ayrıntılı bir görüşme yapıldıktan sonra sitenizin kodlaması da yapılır.)

İletişim için: edurmus@simetrist.com (msn&mail)

Görüşmek üzere.

author

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlan başına 16.5-20 TL. arasında bir bedel biçiliyor.

Bunun karşılığında sıralanan beklentiler: Estetik, yaratıcılık, insiyatif, sorun çözme, -kuvvetle muhtemel- telif bedeli ödenmeyen stock görsel kullanımı, kusursuz Türkçe dilbilgisi kullanımı.

İlanverenin profili incelendiğinde, forumdaki ilk topic'i olduğu görülüyor. Belki başka bir nick ile başka 'topic'lerde açmış olabilir. Bunu geçelim.

Bir "alan razı veren razı, sana ne oluyor" ilanı ile daha karşı karşıyayız.

Bir de bu ilana geri dönen arkadaşlar var. Yazık. Kendilerine yazık, geleceklerine yazık.

Tabii benim görüşüme göre en fazla yazık olan kesim ise buraya ilanveren kişinin yayımladığı dergilere ilanveren şirketler.

Hedefleri var, bunun için bedel ödüyorlar. Markalarının durumlarına göre; konumlandırma, tutundurma, satış/prestij odaklı ilan veriyorlar.

Peki bu ilanları kimler hazırlıyor? İlan başına 15-20 TL. almaya razı olan, grafik ve/veya pazarlama eğitimi olmayan bazı arkadaşlar.

Çarpık yapılanma!

reis türkoğlu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilânlar hazır olarak döşenecek olsa tamam da, ilânlar da dahil. böyle bir durumda "vay biz grafikerlerin hâline" diyorum başka bi'şey de demiyorum...

myunder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaptırımlar nedir? hata varsa paradan mı kesiyor sunuz? kaç revize gelecek? yine bir alan razı veren razı biz anarşikleri rahatsız eden nedir öyleyse ilanı.

deribo

🌱Yeni Üye🌱
tecrübeli grafiker

Azun yıllardır grafikerlik yapmaktayım dergi kitap katalog broşür çalışmalarında tecrübeliyim. Bahsettiğiniz işi rahatlıkla yapabilirim.

İlgilenirseniz 0533 358 08 89 e-mail: sarikayaderya@hotmail.com

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
hknmbn@hotmail.com

Ekleyin Görüşelim.

Afiş Niteliğinde Profesyönel İlan Başına 150 TL ( Bu Fiyat 25-30 Adet İçin Geçerlidir )

Firma Logosu, Yanardönerli Background, Adres Telefon Çalışması İçin İlan Başına 50TL

Düz Fona Logo Yerleştirilmesi + Adres Bilgisi Eklenmesi Adet Başına 25 TL

Ne Yaptıysam İstenilen Fiyata Ulaşamadım Ama Ekleyin Görüşelim!

Korhan528

🌱Yeni Üye🌱
Teklifle ilgilenenler cv ve portfolyolarını ********* adresinden ulaştırabilirler.

Korhan Çekiç
KUP10