Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bayan Grafiker yardımcısı aranıyor

ceyhunm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mecareklam.com
— Firma ismi: MECA Reklam
— Çalışma şartları: Tam zamanlı
— Aranılan kişinin özellikleri: Photoshop ve Freehand bilgili, iş deneyimi olan, ekip çalışmasına yatkın
— İşin mahiyeti: directörünün vereceği işleri tamamlamak ,

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

aykaram

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, bağcılarda oturuyorum daha önce dizgicilik yapıyordum grafik tasarım kursunu bitirdim bu konuda kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum coreldraw, freehand, Quarkpress, photoshop orta derecede kullanabiliyorum grafik konusunda istekli ve hırslıyım mesajınızı bekliyorum iyi çalışmalar.

mango1903

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben şişlide oturuyorum Marmara üniversitesi bilg.programcılığı mezunuyum 2 senelik grafikte kendimi geliştirdim ..Cvmi atmak istiyorum ama bi adres verirseniz çok daha iyi olur..Teşekkürler...

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
İlanınız hala güncel mi?

magenta79

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar. ilanı vereli baya olmuş ama yine de sormak istedim. eleman aldınız mı yoksa arıyomusunuz halen. cv mi gönderebilirim. cevabınızı bekliyorum. iyi çalışmalar..

ceyhunm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mecareklam.com
Yetiştirilmek üzere bayan Grafiker ( stajer )

Çalışma Şekli: Full Time

Görev Tanımı:
Stajyer grafiker Tasarımcısı - İstanbul mecidiyeköy de faaliyet gösteren reklam ajansımıza - temel grafik bilgisine sahip,- Yaratıcı ve hızlı, yeni mezun olabilir.

Aranan Özellikler:
Photoshop, Freehand (veya Illustrator) bilen, - Mac F klavye kullanabilen arkadaşlar aramaktayız , ilgilenen arkadaşların benim ile temasa geçsin
ler.

karakas_1978

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilanınızla ilgeleniyorum yanlız bay değilde neden bayan onu anlayamadım işe gerçekten ihtiyaç var bu işide yaşım geçkin olmasına rağmen öğrenip meslek edin mem lazım bunuda eğer ulaşmak isterseniz mail adresim vericem. iletişim bilgilerinizi gönderirseniz ben size dönerim mail adresim yusufum_ugur@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz ilginize şimdiden tşkrler.