Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bayan Grafiker yardımcısı aranıyor

karakas_1978

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilanınızla ilgileniyorum özelden nasıl mesaj atılır bilmiyorum burdan mail adresimden ulaşabilirsiniz.yasak olduğunu biliyorum ama napalım işsizlik işte. yusufum_ugur@hotmail.com
adrsinden ulaşabilirsiniz artı illüstratörde biliyorumm

karakas_1978

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilanınızla ilgileniyorum.freehand photoshop birde illüstratör programlarına hakimim özelden mesaj yazamıyorum mail adresimi veriyorum burdan ulaşabilirsiniz. yusufum_ugur@hotmail.com
ilginiz için teşekkürler

ceyhunm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mecareklam.com
Kadro olarak bayan personel boşluğu olduğu için Bayan aranmaktadır. erkek adaylar değerlendirmeye alınmıyacaktır

ZeRo-x7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.turkishajan.com
isiniz gücünüz üc kağit neden bayan neden erkek değil erkekler güzel isler cıkaramıyomu sacma ayrıca butun forum kurallarını altına almısın flod üstüne flodd yokmu bi bakan yönetici

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu isyanı çıkarananın bir bayan olması ne hoş : )

dpinar

🌱Yeni Üye🌱
merhaba yeriniz nerede varsa web adresinizi yazabilirmisiniz...

dpinar

🌱Yeni Üye🌱
sizinle ne şekilde iletişime geçebilirim...Cv gönderebileceğim email adresinizi yazabilirmisiniz...

mystylex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaa arkadaş ne kadroda bayan boşmuş erkek doluymuş kamuda bile cinsiyet kadrosu yok :) sen bizimle makaramı yapıyosun...alırsın elemanı 10-15 gün denersin hangisi işini en iyi şekilde yaparsa anlaşır işlemleri başlatırsın....8 yıldır grafikerlik yapıyorum halada yapıyorum, ben böyle bi saçmalık görmedim...yani ben bayan olsam şu ilana cevap vermem amaç belli ;) amaç nerden belli diyorsan şimdi iyi oku;)

önce diyorki bayanlar daha iyi iş çıkarıyor, sonrada sorulunca neden erkekler daha iyi iş çıkaramıyormu diye yoookk yaa bayan kadrosu boş da ondan dedim diyor :) çelişki üzerine çelişki ;)

arkadaşım bayanlar dahamı iyi iş yapıyor yoksa bayan kadrosumu(nasıl bir kadroysa) boş bi karar ver?
sonra harbiden elemana ihtiyacı olan işini yapanı alır bayan erkek ben aramam benim işimi yapsın para kazandırsın yeter.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

mademki bayan kadrosu boş o senin cinsiyet kadrosu olan şirketinde ozaman erkekleri aşağılama bayanlar daha iyi iş çıkarıyor diye ;)

sizinle görüşmeye gelen bayan kendini ne gibi hisseder bu durumda şimdi onuda onlara sormak lazım tabii.

NOT: Bir ilanda yada görüşmede illede bayan istiyorlarsa %99 amaç bellidir zaten yüz vermeyen bayana olmuyor diyip yol verirler...
Tam tersi illede erkek diye diretiyorsa bide sana güven verir bayanlar sorunlu oluyor yaa felan diyorsa bununda sosyal haklarından şüphelenin muhakkak mesaiye bırakır mesai ücreti vermez felan bayan geç vakte kalmadığı içinde sorunlu oluyor derler onun için yada hamilelikte çalışmadığı halde niye para vereyim felan v.s.....TECRÜBE KONUŞUYOR dinleyin beni ;)

aslında yazsam şuraya 10 sayfa yazarımya,

neyse kalın sağlıcakla bayanlar dikkat lütfen dikkat...

Son düzenleme:

fadime-torun

🌱Yeni Üye🌱
mrhb ben ilanınzla ilgileniyorum ama iş deneyimim yok photoshop'u biliyorum frehand'ı çok fazla bilmiyorum ama hemen kavrayıp öğrenebilirim bana camelya_90@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz..

umurdilek

🌱Yeni Üye🌱
Ares Reklam Ajansı için stajyer grafiker arkadaşlar arıyoruz...
İlgilenenlerin bilgi@aresreklam.com.tr adresine CV'lerini konuya REF: STAJ yazarak göndermeleri rica olunur...

Ares Reklam Ajansı

pekovic

🌱Yeni Üye🌱
Photoshop konusunda deneyimliyim freehand biliyorum fakat aktif kullanıma geçince çok daha ii olacağıma inanıyorum 4 aylık iş tecrübem var photoshopta reber çalışmasının sayfa tasarımlarını yaptım kendimi geliştirmek istiyorum ilginize teşekkürler. Semiha GÜVEN semihapeskovic@windowslive.com

mavi sanat

🌱Yeni Üye🌱
sayın semiha güven veya diğer bu ilana başvuran arkadaşlarım sizler için bunu yazıyorum.buraya sakın başvurmayın.amaç farklıdır.artık ne demek istediğimi siz düşünün saygılarımla.eğer inanmasanızda ilerki dönemlerde ne demek istediğimi anlarsınız.bir düşünün neden bayan aranıyor.

mavi sanat

🌱Yeni Üye🌱
erkekler,düşüncelerinize son derece katılıyorum.böğle bir cinsiyet ayrımı olamaz erkeklerinde yaptığı tasarımlar güzel burda amaç çok farklı.lütfen bayan arkadaşlarım uyanın.bir bayan olarak böğle ilanları görmek üzücü.ilanda çelişkiler var 1 diyor ki bayanlar iyi iş çıkarıyor birde diyo ki bayan kadrosu boş şu çelişkiyi nasıl göremiyosunuz?bu şu anlamda demekki burada1,2 tane bayan olduğunu gösteriyor ki iyi işler çıkarıldığı kanısına varılıyor.