Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir inşaat şirketi için yaptığım çalışma Deneme İnşaat kaliteli yaşam merkezleri

uzfeyzi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.byajas.com
insol8.jpg

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
deneme inşaatın altındaki fonları kaldırıp bide öyle denesen sanki daha iyi olur iyi çalışmlar

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
İnşaat yazısıyla ilgili sorunu çözmelisin.Fontu değiştirmekten başlayarak. Birde "merkezleri" kelimesi garip duruyor.Daha açık,net ifade kullanmalısın yani "merkezi" şeklinde.

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fontlar zayıf. İnşaat sektöründe kalın karakterler hedefi 12 den vurur. Tavsiye ederim.

ExcelancE

🌱Yeni Üye🌱
Ellerine sağlıkda güzel kardeşim bu çalışmada bi karamsarlık var, ne bilim böle cansız tatsız tuzsuz duruyor, bence alternatif bişeyler çalış, çok solgun, fikir çok güzel ama aklındaki fikri yansıtamamışsın gibi sanki, acizane görüşüm.

sahin909

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cok basit durmus boyle delı dolu bısıler yapmaya calıs bence :D

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
uzfeyzi hocam bu firma karaman'damı bilmiyorum ama ben bir Karaman'lı olarak sevmedim logoyu. firma ismini bold ve sade tut. hangi programı kullanıyorsun onuda bilmiyoru. ama karaman'ı anlatan veya inşaat sektörüne yakın fakat kalabalık objelerden kaçamanı taviye ederim. iyi çalışmalar.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
birde şehir silüetleri her yerde kullanılır, web site tasarımlarında, kartvizitlerde, afişlerde, orda burda, logoda kullanmak bence çokta güzel durmuyor, oldukça basitleştiriyor..