Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir sanal inşaat firması çalışması

max1299

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ivh8n.jpg

yorumlarınız çok değerlidir

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ivh8n.jpg

yorumlarınız çok değerlidir

kardeş düşünce çok hoş. ama renkleri az daha ayarla istersen 1 2 ton daha açık yaparsan daha hoş durcaktır diye ümit ediyorum. Birde menün arkasındaki siyah çizgini oval yaparsan daha iyi sarmalar gibime geliyor. Ama düşünce çok hoş :)

max1299

🌟Usta Tasarımcı🌟
bZjUK.jpg

biraz değişiklik yaptım

kardeş düşünce çok hoş. ama renkleri az daha ayarla istersen 1 2 ton daha açık yaparsan daha hoş durcaktır diye ümit ediyorum. Birde menün arkasındaki siyah çizgini oval yaparsan daha iyi sarmalar gibime geliyor. Ama düşünce çok hoş :)

İnşaat firmasına yapılmış bir çalışmadan çok çocuk hikaye kitabı gibi.

ben bir profesyonel değilim bana eksiklerimi söyleyin ve yol gösterin diye burada konu açıyorum beni aşağılayın diye değil sayın aresrisus

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
Amacim asagilamak degil kesinlikle boyle anlasildiysam ozur dilerim. Ben sadece gordugumu soyledim. Haklisin yorum yapip uzerine olmasi gerekenleri katmadan yazmisim. Oncelikle bir insaat calisma bir insaat firmasi olmasindan daha kurumsal, şık ve goz alici olmali. Kullanicagin renkler be tipografi en onemli etken. Var olan yapilmis insaat firmalarinin internet sayfalarini incelemeni tavsiye ederim. Siyah renkler kullanabilirsin siyah kaliteyi simgelemenin en onemli rengidir. Oval ve yuvarlanmis serifli fontlar yerine keskin cok kalin olmayan ama cok incede degil guzel fontlar kullanabilirsin. Firmanin yapmis oldugu yapilari gerek giris sayfasinda gerek tanitim sayfalarinda yuksek cozunurluk ve ebat olarak buyuk bir sekilde sergilemek onemli cok fazla yazi be seklller yerine bu tarz islerde yapinin gorsellerini kullanmak yeterli.

hasanizma

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hasanatesmedia.com
bir inşaat firması için tasarım yapacaksanız eğer gidin bir inşaat firmasını gezin o ortamdaki havayı soluyun.renklerini çizgilerini bir inceleyin ... siz devasa siteler binalar üretseniz bu temayı kabul edermisiniz?yada ev alacak olsanız bu temaya sahip bir firmadan alırmısınız? bunları masaya yatırmanız gerek.tasarımcı kostum değiştirmeyi bilmeli ... askeri makamaiş yapacaksa kamuflaj giymeli hastahaneye yapacaksa doktor veya hasta gözüyle bakmalı öyle düşünmeli öyle tasarım yapmalı ... zor iş zor :)

max1299

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir inşaat firması için tasarım yapacaksanız eğer gidin bir inşaat firmasını gezin o ortamdaki havayı soluyun.renklerini çizgilerini bir inceleyin ... siz devasa siteler binalar üretseniz bu temayı kabul edermisiniz?yada ev alacak olsanız bu temaya sahip bir firmadan alırmısınız? bunları masaya yatırmanız gerek.tasarımcı kostum değiştirmeyi bilmeli ... askeri makamaiş yapacaksa kamuflaj giymeli hastahaneye yapacaksa doktor veya hasta gözüyle bakmalı öyle düşünmeli öyle tasarım yapmalı ... zor iş zor :)

sağol teşekkür ederim
diğer yorumunuz içinde