Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BURSA – İZMİT – İSTANBUL - YALOVA (Ortak Toplantı)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
oda birşey mi :D bir ara kasta krize girdi... gülerken neredeyse ikimizi birden yere yapıştırıyordu... onun yanında otururken kendime sigorta yaptıracağım artık :D

:rofl:

ama yok kendime da sakat ettım:D seni sarılıyım derken kolumda bir ses geldı:D:D

amabir daha kimseye sakat etmemek için evde kalıcam:S hıh :p

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
hehe en kısa zamanda yenisini yapalım derim ben :)
daha çok çıkıcam fotoğraflarda :p :D

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir toplantı olmuş, resimlerden ve yorumlardan belli..orada olamadıgım için baya bir üzüldüm..Ama istanbuldakinde kesin ordaım:)

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
İlk TEŞEKKÜR benden:angel: ben birinciyim değil mi:p

Toplantı çok sıcak, eğelenceli, zevkli. Çok enteresan kişilerle tanıştığım için çok MUTLUyüm (umarım HAsan Mutlu bana kızmaz:p). benim düşencelerim toplantı sabah başlasa bile 1 haftaya kadar uzabilirdı... Herkese teşekkür ederim :utann:

SirofAngels, birdahaki toplantıya benim türkçe sözlüğüme unutmazsın değil mi:D

Bulut, gerçekten konuşkansın:angel::)) harika bir zaman geçerdım

P.S. (bir an toplantıdan kaçtığımdan özür dileriyorum:utann: )

Selim (Mercano), çok güzel mekan ayarladığına, misafirlere çok sıcak karşılaştığına için ayrı bir teşekkür

aa aaa sadece internetten konuşuyorum normalde konuşmam mı sanmıştın :))

Erdem Pasa

Kişisel Rütbe
🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.
Gerçekten güzel bir buluşma oldu.Katılan herkese teşekkürler.
Gökhan TEKİN,VolkanTEKİN,Mr.Mercano ve hengame'ye özel teşekkürler:p

levograf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tebrikler Arkadaşlar

Gerçektende güzel zaman geçirmişsiniz. Bugün biraz geçte kalsam bende sonunda toplantınızın neticelerini görebilmiş oldum. Oraya kadar gelip bu sıcaklığı yaşamanın ne olduğunu göremeyenler gerçekten çok şey kaçırmış. Bizlerde İzmir buluşmasında bundan farklı değildik demek isterdim. :) tabiiki farklıydık... Yaşamadan anlatılmaz demek yeterli olacaktır. :) dördüncü buluşmada farkı yaşatmak için atvden canlı yayın yapacağız zaten. Hatta siz planlamışsınız olmamış ama; biz davet ettik bile Asena gelecek " Onur çokmu attım belli olmuyo değilmi" İrm.art sende bişey söyle üstüme gelen olursa valla senin söylettiğini itiraf ederim. Purple'a bişey demiyorum o benim kankim zaten kurtarır.

Resimlerden sayamadım tam olarak kaç kişi vardı bu arada. Özellikle toplantı amacına ulaştımı bunu merak ediyorum arkadaşlar. Herhalde sizde bir veri sunacaksınız bize biz resimleri yüklerken nasıl sıkıştırılmıştık aynı şey sizinda başınıza gelmiş :)

TÜM KATILIMCILARI KUTLUYORUM. BURADAN DEĞİL YAŞAYARAK GÖRMEK LAZIM AYRICA :tongueout::tongueout::tongueout:O ATMOSFER ÇOK BAŞKA OLUYOR...

Bu arada bu organizasyonu düzenleyen arkadaşlara ayrıca teşekkürler. Bu kadar güzel insanı birararya toplamakta bir meziyet. Bu toplantıdan sonra herhalde bizi de şereflendirirsiniz. :)

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel bi toplantı olmuş... katılamadığım için üzgünüm geçerli sebeplerim wardı birdahaki sefere telafi edeceğim...

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
o karede olmayı çok isterdim :S keşke kendime dikkat etseydim en azından cumartesi ve pazara getirmeseydim ama bu ilk ve son değildir diğer buluşmada mutlaka ve mutlaka o ortamda bulunmak istiyorum

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
o karede olmayı çok isterdim keşke kendime dikkat etseydim en azından cumartesi ve pazara getirmeseydim ama bu ilk ve son değildir diğer buluşmada mutlaka ve mutlaka o ortamda bulunmak istiyorum

evet de anlayamdım neyi cumartesi pazara getirmeseydin hasta falanmı oldun

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet de anlayamdım neyi cumartesi pazara getirmeseydin hasta falanmı oldun

Keşke kendime dikkat etseydim dediğine göre hastalanmıştır.:smile:

:rofl:

ama yok kendime da sakat ettım:D seni sarılıyım derken kolumda bir ses geldı:D:D

amabir daha kimseye sakat etmemek için evde kalıcam:S hıh :p

Bu sakatlama işi heyecandan kaynaklandı sanırım. Başka bir açıklaması olabilir mi? :giggle:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrikler Arkadaşlar

Gerçektende güzel zaman geçirmişsiniz. Bugün biraz geçte kalsam bende sonunda toplantınızın neticelerini görebilmiş oldum. Oraya kadar gelip bu sıcaklığı yaşamanın ne olduğunu göremeyenler gerçekten çok şey kaçırmış. Bizlerde İzmir buluşmasında bundan farklı değildik demek isterdim. :) tabiiki farklıydık... Yaşamadan anlatılmaz demek yeterli olacaktır. :) dördüncü buluşmada farkı yaşatmak için atvden canlı yayın yapacağız zaten. Hatta siz planlamışsınız olmamış ama; biz davet ettik bile Asena gelecek " Onur çokmu attım belli olmuyo değilmi" İrm.art sende bişey söyle üstüme gelen olursa valla senin söylettiğini itiraf ederim. Purple'a bişey demiyorum o benim kankim zaten kurtarır.

Resimlerden sayamadım tam olarak kaç kişi vardı bu arada. Özellikle toplantı amacına ulaştımı bunu merak ediyorum arkadaşlar. Herhalde sizde bir veri sunacaksınız bize biz resimleri yüklerken nasıl sıkıştırılmıştık aynı şey sizinda başınıza gelmiş :)

TÜM KATILIMCILARI KUTLUYORUM. BURADAN DEĞİL YAŞAYARAK GÖRMEK LAZIM AYRICA :tongueout::tongueout::tongueout:O ATMOSFER ÇOK BAŞKA OLUYOR...

Bu arada bu organizasyonu düzenleyen arkadaşlara ayrıca teşekkürler. Bu kadar güzel insanı birararya toplamakta bir meziyet. Bu toplantıdan sonra herhalde bizi de şereflendirirsiniz. :)

Hiçte atmadın Aksine aklımıza güzel fikir düşürdün Asena fikri :rofl:

Elbette zaten IV. İzmir temelleri atılıyor sağlam bir ekip tarafından ancak bu seferkinde mutlaka sizleride bekliyoruz... Mesaj gereklli kişilere ulaştı sanırsam ama tüm üyeler davetli şehir ayırmıyacağız..

Bu arada başka fotolar yokmu yahu..:party:

oBİwAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hurriyetmatbaasi.com.tr
toplantıya katılan ve yüreği bizimle olupta katılamayan tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim... ayrıca bu ve bunun gibi toplantıların düzenlenmesinde baş rol oynayan gökhan ve volkan kardeşlerime ayrıca teşekkür etmek isterim iyi ki varsınız ve iyiki böyle bir oluşumun liderliğini yapmışsınız... selim kardeşiminde hakkını vermeden geçemiyeceğim selimcim sanada çok çok teşekkür böyle kaliteli ve sıcacık insanların yalova'ya gelmesinde baş rol oynadın yüreğine sağlık çok çok teşekkürler...

bu arada arkadaşlar toplantımız yalova'nın yerel gazetesinde yayınlandı süper çıkmışız fotoğrafta haberde süper olmuş (sosyeteye reklam ettiler bizi) :)

inşallah yaza başka bir toplantı düzenleriz yalova'nın güzelliğini daha çok görürsünüz...

bu arada japon bir bilim adamı tek kişilik portatif helikopter yapmış yol sorunu çekenlere duyrulur :)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Gazete olayında Gerekli düzenlemeleri Volkan bey halledicektir :) Gercekten güzel bir haber oldu...
Buarada ben teşekkür ederim oBİwAN..

m_fairy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm herkese bende bursalıyım ama grafiker değil desinatörüm.....

bende buralardayım artık