Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Casmate

olcay034

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar;
Öncelikle konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum. Eğer konuyu yanlış yere açmış isem,yönetici arkadaşlardan özür diler,konuyu doğru yere taşımalarını rica ederim.

Gelelim sorunumuza. DGI Omega 60 marka plotterim var. Ploteri aldığım arkadaş (4 sene önce ) plotter ile birlikte casmate programınıda vermişti. Yıllardır pc ye her format attığımda bunu kuruyordum. Dün pc yi değiştirdik ve gene aynı casmate yi kurdum. Casmet kuruluyor, tüm ayarları normal ama corelden export ettiğim dosyayı casmate den import ederken hata veriyor. Acaba yeni pc demi bi sorun var dıyerek aynı programı ve corelı bı arkadaşımın pc ye kurdum aynı hatayı ordada verdı. Pc aldığım arkadaş bendeki casmate setupun ya tarihi geçmiş,yada zamanla bozulmuş olabileceğini söyledi. Netten okadar aramama rağmen bir türlü casmatenin dowlantını bulamadım. Bulduğum linklerden abuk sabuk programlar vs indiriliyor. Casmate nerden bulabiliriz ? Yada plotterimi çalıştıracak başka bir program varmıdır ? Varsa dowland linkini rica edebilirimiyim.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Benzer konular

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
İşletim sistemini değiştirsen sorun olur.Sen en iyisi Artcut tedarik et.yada flexi.Hem casmatein ömrü bitti hemde casmateyi flexi satın aldı.Mümkünse flexi kur

olcay034

🏅Acemi Tasarımcı🏅
graficar öncelikle vakit ayırıp ilgilendiğin için teşekkür ederim.
Casmate yi buldum nıhayetinde ancak; o yeni casmate yide kurarken sistem hata verdi. windows7 casmeti desdeklemediğinden dolayı böyle bir sorun yaşamışız. Bilgisayarcı arkadaş casmatenin xp de çalışabileceğini söyledi ve winows xp homeyi kurdu. Yani millet ileri giderken biz geri gittik :S xp ye casmeti kurduk sorunsuz çalışıyor ama bu seferde google chrome mozilla yı kullanamaz olduk eklentileri desteklemediği için. yanı başımıza gelmeyen kalmadı bu casmate yuzunden. :S aslında benımde ıstedığım casmate yerine filexi kullanmak ama o programı hiç bilmiyorum. DGI omega60 plotterım var.Filexi görüyormu bu makınayı ?

Haa bu arada aramızdan birine casmate lazım olursa seve seve yardımcı olurum.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
iletişim bilgilerimden bana ulaşırsan sana yardımcı olurum.bende win7 kurulu casmateide kurulumsuz çalıştırıyorum.flexiye gelince hemen hemen görmediği plotter yok gibi

olcay034

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ne pc de nede casmatede sorun varmış. Bizim bilgisayarcı arkadaşın kurduğu win 7 sorunluymuş. Başka bir cd den win 7 kurdu ve sorun kalktı. Casmate sorunsuz çalışıyor artık. Konu kilitlenebilir. teşekkür ederim.

kilci_60

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ne pc de nede casmatede sorun varmış. Bizim bilgisayarcı arkadaşın kurduğu win 7 sorunluymuş. Başka bir cd den win 7 kurdu ve sorun kalktı. Casmate sorunsuz çalışıyor artık. Konu kilitlenebilir. teşekkür ederim.

kardeş casmate bendede vardı ama harddisk göçtü yedekelrime ulaşamıyorum
aynı pcde 2 hdd aynı anda uçtu

senden ricam bana gönderebilirmisin.

ajansssem et hotmail com

sabooot

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, ben folyo kesim için sign tools 4 kullanıyorum corelden direk kesim yapabiliyor ve çok sayıda (çinlilerde dahil) makina tanıyor.
İşletim sistemim win 8 olmasına rağmen sorunsuz. Tavsiye ederim

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar GRAPTECH CE 5000 DE bende casmate kullanıyorum xp wista sorun yok FAKAT YENİ LAPTOP aldım onda windows 10 var casmate calışmıyor çalıştırabilen varmı ? varsa yardımcı olursa sevinirim [

Saswerbung

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, ben folyo kesim için sign tools 4 kullanıyorum corelden direk kesim yapabiliyor ve çok sayıda (çinlilerde dahil) makina tanıyor.
İşletim sistemim win 8 olmasına rağmen sorunsuz. Tavsiye ederim

selamlar, arkadasim signtools programini bende kullanmak istiyorum fakat bi türlü olayi beceremedik, yardimci olabilirmisin acaba,,