Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CDR dosyasını PSD ye çevirmek acil yardım

kuyumcu10

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim cdr dosyasını psdye çevirmek mümkün mü ? yardımcı olabilir misiniz ? acil gerekiyor ? bir broşür işi aldım da

turk-ocaklari-nigde-subesi-1302284874.png

Türk Ocakları Niğde Şubesi

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ctrl+E kısayolundan açılan pencereden PSD yi seçip Export butonuna tuşlayacaksınız.Yeni bir pencere açılacak. Açılan pencerede eğer arkaplanı transparan istiyorsanız, Transparent Background seçeneğini işaretleyip istediğiniz ölçü değerlerini de girerek onaylıyorsunuz.

kuyumcu10

🌱Yeni Üye🌱
corel convert psd

Sayın Nihat Baysal. Öncelikle sizden özür diliyorum bu konuyu tekrar açtığım için. sebebi size özel mesaj yollayamamamdı. aşağıdaki linkteki dosyayı kendi pc nizden convert edebilir misiniz ? bende corel programı mevcut değil. Psd olarak çevrilecek.

bir de size özel bir sorum olacak. Öncelikle hemşeri olduğumuzu söylemek isterim. Ben de Balıkesirliyim. Sorum şu. Balıkesirspor da oynayan sol bek Umut Baysal ile bir akrabalığınız var mı ?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın Nihat Baysal. Öncelikle sizden özür diliyorum bu konuyu tekrar açtığım için. sebebi size özel mesaj yollayamamamdı. aşağıdaki linkteki dosyayı kendi pc nizden convert edebilir misiniz ? bende corel programı mevcut değil. Psd olarak çevrilecek.

bir de size özel bir sorum olacak. Öncelikle hemşeri olduğumuzu söylemek isterim. Ben de Balıkesirliyim. Sorum şu. Balıkesirspor da oynayan sol bek Umut Baysal ile bir akrabalığınız var mı ?

İlk konunuza dosyayı pdf olarak ekledim. İstediğiniz programda açabilirsiniz artık.

kuyumcu10

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler arkadaşlar. türk ocaklarının yıllık bültenini yapmamı istediler. bu logoyu başka şekilde elde ettim ama çözünürlüğü azdı. teşekkürler tekrardan

fbsrek

🌱Yeni Üye🌱
merhaba corel draw 11veya 12 windows 7 '64 bitte çalışırmı cevabı acil bekliyorum teşekkürler