Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çizim ve Karikatürlerim

Abdullahhate

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adminpanpa.blogspot.com
Merhaba arkadaşlar, yaptıgım bazı çizimleri paylaşmak istedim. Genelde çizimlerin hepsi bir konu içermektedir. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler:wink:
Genel olarak çizim süreleri 2-3 saattir.

ZFl2b.jpg
OySl0.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Kendini inceleten çalışmalar yapmışsınız, elinize sağlık.

createk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bos yere cizilmemis anlamli cizimler... tebrik ederim

pozitif reklam

🌱Yeni Üye🌱
inanırmısın bende şuanda radyo avi dinliyodum :) çzimler hoş vede gerçekleri vurguluyor. başarılarının devamını dilerim

umutsuztasarim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmalarına bakmak istedim ve iyiki bakmışım. Şu ana kadar gördüğüm en iyi çizimler değil, çizimim çok iyi de değildir çok bilgim yok ama şunu söyleyebilirim resmen ruhu var bu eserlerin. Renkler kişilerdeki ifadeler belki bende frp yle uğraştığım içindir:) gerçekten bir tarzın var bu kesin...

Abdullahhate

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
çalışmalarına bakmak istedim ve iyiki bakmışım. Şu ana kadar gördüğüm en iyi çizimler değil, çizimim çok iyi de değildir çok bilgim yok ama şunu söyleyebilirim resmen ruhu var bu eserlerin. Renkler kişilerdeki ifadeler belki bende frp yle uğraştığım içindir:) gerçekten bir tarzın var bu kesin...

Teşekkür ederim, demekki çocukluğumdan beri çizimle uğraşırken birilerini taklit etmemem iyi olmuş :smile: Zaman geçtikçe çizimlerim dahada iyi oluyor tabi, 6 yaşından beri falan çiziyorum ama hiç eğitim almadım. Daha 1 sene önceki çizimlerime bakınca gülüyorum:wink: yeni çizimleri ekleyeceğim.

uysaltimsah

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eline sağlık güzel çalışmalar. Sana tavsiyem anatomi çalışman. Ayrıca dijital çalışmalarını öncelikle siyah beyaz çalışırsan ışık gölgeye ve dokuya daha rahat odaklanırsın. Daha sonra renk konusuna dönmen daha sağlıklı olur.

Abdullahhate

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
Eline sağlık güzel çalışmalar. Sana tavsiyem anatomi çalışman. Ayrıca dijital çalışmalarını öncelikle siyah beyaz çalışırsan ışık gölgeye ve dokuya daha rahat odaklanırsın. Daha sonra renk konusuna dönmen daha sağlıklı olur.

Tavsiyeler için teşekkürler. Evet anatomi çalışmaya gerçekten ihtiyacım var, çünkü hiç eğitim almadım bu zamana kadar yıllarca sürekli tvlerden etraftan gözlemlediklerimle orantıları vs... anlamaya çalıştım ama her zaman yeterli olmuyor tabi. Anatomi nasıl çalışıcam bilmiyorum pdf ders bulmam lazım nette sanırım:party: Bu çizimlerin hepsi 2-3 saatlik çizimler yani fazla özendiğimi söyleyemem o yüzden siyah beyaz hazırlığa falan hiç girmedim, bodozlama çizdim. Önce eksiz ve sonra boyama:rofl:

mihrimanpolat

🌱Yeni Üye🌱
hepsi cok anlamlı baktıkça bakasım geldi.İlk Bakıstan ziyade İnceledikçe daha da hosuma gitti.Ellerine sağlık.

Soj

🌱Yeni Üye🌱
Tebrik ederim. İncelerken güzel zaman geçirdim.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
tamamen hissederek çizmişsin. tebrikler :)

Abdullahhate

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
tamamen hissederek çizmişsin. tebrikler :)

sizede üstteki arkadaşa da teşekkür ederim. Hissederek çizdiğim doğru çünkü hepsi hayatımın içinden birşeyler aktarmakta, bazılarıda çevremden. Hepsinde birşeyler anlatmak istedim ( aslan ve hotdog çizimi hariç:smile:)) Ve bunları çizdikten sonra nedense çok rahatlıyorum :) Genelde üzüntülüyken çizim yapıyorum denebilir...

Buda yeni mamül ama bunu çizerken nedense hoşlanmadım ve fazla detaya girmeden bitirmek istedim...
9f5q0.jpg

Sibelistan

🌱Yeni Üye🌱
Çizgini biraz daha geliştirmelisin. Onun dışında gayet iyiler...