Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde hazırlanmış tabela çalışması

ferhat34

🌱Yeni Üye🌱
tabelacopysf6.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

birolkeser

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.umitmatbaacilik.com
Tabela nasıl imal edilecek yazmasını isterdim arkadaşın.

Folyo kesim ise; arkadaki maviden beyaza geçişi spey boya ile mi yoksa başka bi methodla mı yapıcak? (sprey in üzerine diğer parçalar sağlılı yapısır mı bilmiyorum)

Digital baskı ise; yeşil olan ve dağ gibi görünen background neden o kadar sade kalmış?

tezat var biraz, o nedenle, eeeeeeeeee!. demiştim.

qT_terry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
winıll tabelaaa en mantıksall

grafik_19

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Birol Keser Eger Sen Reklamcıysan Ben Meslegı Bırakacagım Isnsan Tabale Ya Bakınca Ne Oldugunu Anlar Onların Hepsı Vctorel Cizim Oldug Için O şekilde Durmuş

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
ortada tabela kalmamışki resim uçmuş

pasayusuf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğine sağlık kardeş farklı yorumlar olmuş senin tasarımın yerine daha farklı şeyler konuşulmuş.
ellerine sağlık ama arkada duran dağın uçları görünmüyo sol taraf özellikle.
onlarıda biraz tabelanın sınırları içersine koyarsan ve zemin üzerinde biraz daha dikkat çekici efect ler uygularsan 1. sınıf tabela olacaktır.

segahman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
abi ne diyorsunuz allah aşkına ne peynir resmi ne 1. sınıf tabelası... boş yağlamaktansa arkadaşımıza yardımcı olmayı denesek nasıl olur?

Ferhat ben kendi fikirlerimi söylemek istiyorum. Eleştirilerimi yaparken nacizane iyi kötü gördüğüm herşeyi söylemek istiyorum ki sen de daha iyi yönlenesin...

Şimdi bi arkadaşımızın da dediği gibi eğer ki tabelayı vinyl kesim olarak uygulamayı düşünüyosan arka fonda kullandığın maviden beyaza doğru olan gradient dolgu imkansız... Arkada düz tabelanın kendi rengini kullanablirsin boya ile elde ettiğin, veya arka zemini de vinyl ile kaplayabilirsin bence...

Dağlara gelecek olursak, sanırım onları kullanırken Uludağ olduğu için bu şekilde düşünmüşsün... Ama bana kalırsa ya çok detaylı çizilmiş bir dağ vektöreli kullan ya da hiç arka zeminde bir obje kullanmadan, şöyle güzel, kare forma yakın bir logo tasarlayıp onu kullan derim... çok daha şık, sade ve göz alıcı duracaktır emin ol... Çünkü artık reklamcılar olarak şunu anlamalıyız ki, eskiden düşünülenin aksine(bundan kastım şudur; müşteri gelir ve, - abi benim firmanın ismi kocaman yazsın önce o görünsün... düşüncesidir), tabeladaki boş alanları ne kadar doldurursak o kadar fazla karmaşa yaratmış ve hitap etmek istediğimiz insanların okumasını, dikkatini çekmeyi o kadar zorlaştırmış oluruz...

Çok resimli bir kitap ilk başta çok cazip gelebilir ama, asıl okunanlar, ve akılda kalanlar, düz yazıyla yazılmış romanlardır ;)

Önemli olan işini yaptığımız firma için ortaya bir tarz koymak ve onların da beğenisini kazanıp bundan sonra hep bu tarzı kullanmalarını sağlamaktır... Hem kurumsallık açısından hem debizim işimizin devamlılığı açısından ;) Unutmayalım ki bi kuaförün yaptığı saçın birebir aynısını başka bir kuaför yapamaz :)