Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dershane Logo + Kartvizit + Broşür Çalışması

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
aynı seyleri baska bi dersanede daha görünce inandırıcılıgı kaçıyor.reklam amacına ulasmıyor.amacına ulasmayan hiçbirşeyinde degeri yoktur benim için.kolay gelsin

NRKZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aynı seyleri baska bi dersanede daha görünce inandırıcılıgı kaçıyor.reklam amacına ulasmıyor.amacına ulasmayan hiçbirşeyinde degeri yoktur benim için.kolay gelsin

1- Dershane değil küçük çaplı bir danışmanlık merkezi.

2- Türkiyede 4000 kadar dershane var ve herbiri yılda 5 broşür bastırsa her broşürde 2 görsel olsa 40.000 görsel yapar.

3- 100 TL ye yapılmış bir iş için manken tutupta fotoda çektiremem.

Kimse bukadar dikkatli ve itinalı olamaz demekki senin için hiçbir çalışmanın kıymeti yok.

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeşim emegin tabiki degerli.amacına ulaşmayan reklamı tanıtımı herneyse işte o danışmanlık merkezinin düşünmesi gerekir işte bu yüzden benim için degeri yok.yoksa senle şahsi bir meselemde yok dikkat ettiysen fontunu begenmedim yada rengini begenmedim diye birşey demedim. sadece görsel çok tanıdık dedim.senin yaptıgın seyle alakalı bişey varmı.

NRKZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Zahmetle bir araya getirip emek ürünü birşey sunmuşum elbetteki fontlardan veya renklerden bahsetmeni isterim. Otobüs duraklarında gördüğüm görseller demişsin arkası yok. Bir duygu bir düşünce bir eleştri yok. Bende üzerime alındım haliyle. Beğendiğini varsayıp teşekkür ediyorum ozaman.

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben de beğendim (biraz geç olsa da) hoş bir çalışma
emeğinize sağlık

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
çok beğendim emeğinize sağlık temiz ve güzel bir çalışma olmuş.

maximums

🏅Acemi Tasarımcı🏅
woww süper olmuş
ya nasıl buluyorsunuz tasarımda kullanılacak resimleri öyle cuk diye oturuyor. arıyorum arıyorum ben daha acemiyim tasarım konusunda ama istediğim gibi resimler bulamıyorum. ararken yanlış yapıyorum sanırım