Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dosya tasarımı

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
anlataxx8.jpg

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
fontlarla biraz oynayabilirsin..
resim arka sayfamı oluyor? yani ön boş arkasında resim mi?

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Ben genel olarak beğendim.. keşke 2 hafta önce yayınlasaydın da banada ışık tutsaydı.. Biraz fontlar da değişikleik yaparsan tam süper olacak.

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
bi ara bu kızı çalışmalarda bende kullanmıştım :)

eline sağlık

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
fontlarla biraz oynayabilirsin..
resim arka sayfamı oluyor? yani ön boş arkasında resim mi?

evet resim arka sayfa oluyor.
fontların sade ve ince olması sadeliği biraz daha hoş gösteriyor. diye düşünüyorum.
Aslında tamamıyla kent mobilyaları üzerinde çalışmlar yapıyorum. broşür,afiş,kataloğ,dosya vb. reklam ürünlerinide elimde geldiği kadar iyi yapmaya özen gösteriyorum.
yorum için tşk.

berdushgrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet güzel fontlarda güzel ama slogan daha eğri cizgiler kullanılmıs bir font kullansaydınız daha iyi olurdu diye düsünüyorum mesala diskus med gibii

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
sloganı perspektif olarak yazmayı düşünüyorum.
tabi fontu değişerek:) yorumun için tşk.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet özkan o kızı bende tanıyorum bizim mahallede oturuyor:p :D

Şaka bir yana fontlar biraz daha uyumlu olsaydı tam+tam süper olacaktı.=) Güzel çalışma çıkartmışsın. Tebrik ederim.

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşk. yorumunuz için. fontlarla bizzat ilgileneceğim.:)
kıza gelince daha önceki çalışmalarında bu kız kullanıldığı için bi şekilde onların simgesi haline geldi. dökümanları değerlendirip böyle bi çalışma çıkardım.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Bu tasarım zannedersem okulun öğrencilerine yönelik bir ürünün tasarımı. Değerlendirmemi bu varsayım üzerine kuruyorum. Öyle değilde velilere dağıtılan bir promosyonsa tüm eleştirimi geri alıyorum.
Bir tasarım yaparken, ilk kriterimiz tasarımın kime yönelik yapıldığı olmalıdır. Örneğin senin tasarımın 05-17 yaş gibi geniş ve beğenileri her yaş basamağında değişen bir gruba hitap etmektedirki bu açıdan işin zorluğu başlamaktadır. Burda bir genelleme yapıp bu yaş gruplarının beğenilerini etüt etmeliydin. Tasarımın bu açıdan bakınca çocuk ve genç beğenisine hitap etmediğini söyleyebilirim.

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tasarım güzel, fontları bir de benim hatırlatmama gerek yok. Sadece ön sayfadaki slogan biraz büyük olmuş ve arkadaki sloganın da yeri yanlış gibi geldi bana. Eline sağlık

Kolay gelsin

Gelpcpc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Geleceğe Açılan Kapı.... İlk harfler ya büyük yada İlk kelimedeki Harf Büyük Olmalı. değilmi.

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
mrb. Gepcpc

Geleceğe Açılan Kapı.... İlk harfler ya büyük yada İlk kelimedeki Harf Büyük Olmalı. değilmi.

yorumun için tşk.
ilk harfleri büyük olabilir dediğine katılıyorum. yada daha güzel olması adına ilk harflerin puntolarında biraz değişiklik yapacağım.=)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
çalışmanın hattı gayet başarılı font gibi küçük sorunlar kadı kızında da olur dimi bi eklemede ben yapayım şu diplomalı kızın arkasında kalan beyaz fona gökyüzü filan koy sırıtmasın :)

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben çalışmayı beğendim bence güzel bi çalışma olmuş elinize sağlık. ha bide unutmadan o dosyadan sizde varsa bi ara uğriyip 1-2 tane alim?:)

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmanın hattı gayet başarılı font gibi küçük sorunlar kadı kızında da olur dimi bi eklemede ben yapayım şu diplomalı kızın arkasında kalan beyaz fona gökyüzü filan koy sırıtmasın :)

Dediğini deneyeceğim bakalım nasıl duracak.

derya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede çalışman güzel olmuş bir şey dışında ;) kız resmi birazdaha küçük olsa daha hoş gözükecek bence tabi:) emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler...