Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

edius hata acil yardım

neo_26

🌱Yeni Üye🌱
edius 5 kullanıyorum projede çalışırken birden ekrana edius.exe bir sorunla karşılaştı ... diyerek programı kapatıyor. daha önceki sürümlerde de aynı hatayı vermişti aynı bilgisayarda yardımcı olursanız sevinirim.:worried:

66477012.jpg

Benzer konular

zelda

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

edius ta bin klasörüne fotograf çağıramıyorum hata veriyor dosya türü kısmında da ayar yapamadım ama bunun dışında müzik çağırabildim..lütfen acil yardımınıza ihtiyacım var

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
edius 5 kullanıyorum projede çalışırken birden ekrana edius.exe bir sorunla karşılaştı ... diyerek programı kapatıyor. daha önceki sürümlerde de aynı hatayı vermişti aynı bilgisayarda yardımcı olursanız sevinirim.:worried:

Bazen banada yapıyordu devamlımı yapıyor bunu genelde açtığın projede sorun varsa verir bu hatayı farklı bir isimle çalıştığın projeyi kaydedip deneyebilirsin sanırım sorunun düzelir

merhaba

edius ta bin klasörüne fotograf çağıramıyorum hata veriyor dosya türü kısmında da ayar yapamadım ama bunun dışında müzik çağırabildim..lütfen acil yardımınıza ihtiyacım var

Çağırmak istediğiniz resimin uzantısı nedir ?

fatma87

🌱Yeni Üye🌱
benim de aynı hatayı veriyor jpeg leri açmıyor. bmp yi açıyor sadece. ve durup dururken kapanıyor

neo_26

🌱Yeni Üye🌱
isimden kaynaklanacağını sanmıyorum. türkce karekter kullanmıyorum, sistem denmi kaynaklanıor dicem ama ekran kartını değiştirdim, edius kartı vardı onu da çıkarttım ama yinede olmadı format çektim tekrar kurdum , farklı bilgisayarda gayet sorunsuz çalışıyor ama verdiğim özellikteki bilgisayarda sorun veriyor.

searchme

🌱Yeni Üye🌱
eğer webcam takılı ise cıkarıp çalışın arkadaşlar

alpidem

🏅Acemi Tasarımcı🏅

66477012.jpg

Slm. Demirhanca'nın da dediği gibi farklı bir isimle kaydetmekte yarar var. Kaydettikten sonra autosave dosyalarını silmeni tavsiye ederim. Bazen sorun yaratabiliyorlar.

Çalıştığın proje hakkında bilgim yok ama yükse çözünürlüklü çalışıyorsan yine bu hatayı alabilirsin. Edius ile full hd çalışmak ciddi bir sorun. hd render alırken hata veriyor. parça parça render alman ve sonra dosya çıktısı alman lazım diye düşünüyorum.

İşletim sistemi nedir edius update i ile birlikte mi yükledin... ürün orjinal değilse system 32 den crack dosyalarını ve program files tan canopus klasörünü kaldırıyor musun

ACE mega codec pack paketi yüklüyse onu silmeni tavsiye edebilirim. Bu yüzden de çoğu zaman hata verebiliyor.

Projenin bulunduğu diskten itibaren çalıştığın projenin alt klasörlerinde türkçe karakter olmadığını varsayıyorum. Varsa değiştir. Bu, dosya çağırırkende hataya sebep olabiliiyor.

ceboli

🌱Yeni Üye🌱
kesin çözümü yazıyorum arkadaslar..quick tıme 7 yi yükleyin sadece sorun yuzde yüz cozulur