Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

edıus yardım

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar Particle Illusion da hazırlamış olduğum 5 saniyelik çalışmayı transparan şekilde edıus a aktarıyorum ama edıus da bunu 15 -20 saniye şeklinde görüyor yani çok uzuyor boyutu adıusun frame ayarı falan varmı acaba ondan mı kaynaklanıyor diye düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

Benzer konular

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
frane 25 yaptım olmuyor 30 yaptım olmuyor :(

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
EDIUS un framesi 25 dir sağından solundan küçültüncedemi olmuyor görmeden de bişe diyemiyorum çünki tam olarak ne yapmak istediğini anlayamadım

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
Edius'un layerına attığın zaman projeni sağından veya solundan istediğin kadar uzatabilir veya kısaltabilirsin süre aralığını.. eğer o da olmuyor ise projen hareketli görüntü değil ise mouse'u layerın üzerindeki timeline çizgisinde istediğin bir yere tıklayarak "M" tuşuna basarak projenin sağ kısmını "N" tuşuna basarak sol kısmını silebilirsin (projen seçili olacak)..

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
5 saniyelik bir videoya Particle Illusion da 125 frame bir çalışma yapıp ekliyorum ama ekdeğiğim çalılma saniye olarak 15 falan oluyor

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam denedim hepsini ve benim Particle Illusion da transparan çıkarırken tanga olarak çıkartıyorum resimler halinde yani lütfen bir ders falan hazırlarmısın hocam Particle Illusion dan edıusa efekt aktarma gibi :( valla çıkamadım işin içinden gördüm kü sizin desleriniz var irde böle bişe hazırlasanız valla çok kişinin işini görmüş yardım etmiş olursunuz mümkün mü acaba bu

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
Şu yapmış olduğun çalışmayı paylaşma gibi bir şansın varmı bi ben deneyim eğer yapabilirsem ayrıntılı bir şekilde anlatırım foruma

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
35684987.jpg

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
Valla hocam TNG ye çevirirken değerleri yanlış girmiş olabilirsin sonuçta kaç frame verirsen onu export edersin bence TNG ye çevirirken değerlerini kontrol et diğer kullanmış olduğun program hakkında bir bilgim olmadığı için yardımcı olamıyorum kusura bakma TNG ye çevirirken çerçevelerdeki saniyeyi 1 yapıyorum ben çevirdiğim TNG nin boyutu neyse EDIUS ta da onu görüyorum

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
valla çıkamadım işin içinden :)