Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Elmadağ Belediyesi Düğün Salonu Afiş Çalışması

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
dWHB.jpg

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok kırmızılı bir çalışma olmuş. Ve ayrıca çok desen kullanmışsınız. Biraz sade olmasından yanayım ben. Çok göz yorucu, çok renkli, çok kabalalık, çok karışık. Birde tüm halkımıza ile başlayan kısım düz yazılsa daha iyi ve parantez içindeki yazı az daha küçük olabilirdi. Elinize sağlık.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok kırmızılı bir çalışma olmuş. Ve ayrıca çok desen kullanmışsınız. Biraz sade olmasından yanayım ben. Çok göz yorucu, çok renkli, çok kabalalık, çok karışık. Birde tüm halkımıza ile başlayan kısım düz yazılsa daha iyi ve parantez içindeki yazı az daha küçük olabilirdi. Elinize sağlık.

İlk yaptığım çok sadeydi, malesef müşterilerin çok çok azı sade çalışma istiyor. Sonra bunu yaptım ve çok beğenildi.

huseyinuzum

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.magicmanantalya.com
Gelinle damat arkasındaki açık ton arama çabanız kırmızıyı çamurlaştırmış.zira tepe lambalarıda öyle.afişi rahatlatmak adına kullandığınız o beyaz alanı beyaz renkte bir starbust ile doldursanız nasıl olur acaba?klasik ama bu çalışmaya gideceğini düşünüyorum.kırmızı çok boğmuş biraz rahatlaması gerekir afişin.font seçimide daha iyi olabilirdi kanımca.elinize emeğinize sağlık ^^ örnek starbust :
6830827-red-and-yellow-old-aged-starbust-abstract-background-wallpaper.jpg

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Gelinle damat arkasındaki açık ton arama çabanız kırmızıyı çamurlaştırmış.zira tepe lambalarıda öyle.afişi rahatlatmak adına kullandığınız o beyaz alanı beyaz renkte bir starbust ile doldursanız nasıl olur acaba?klasik ama bu çalışmaya gideceğini düşünüyorum.kırmızı çok boğmuş biraz rahatlaması gerekir afişin.font seçimide daha iyi olabilirdi kanımca.elinize emeğinize sağlık ^^ örnek starbust :
6830827-red-and-yellow-old-aged-starbust-abstract-background-wallpaper.jpg

Kırmızı çamur gibi gözüküyor ama baskıda güzel çıktı. Örnek verdiğiniz arkaplan daha çok ışıltısız ve daha sade bir tasarıma çok daha iyi uyabilirdi ancak kendi seçimimde ısrarlıyım.

Yorumunuz için teşekkürler.