Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

en son ne zaman tiyatroya gittiniz?

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
artık tiyatrolar tv lere taşındı ki bu da benim için çok mutluluk verici bir durum.. her ne kadar canlı izlemenin tadı farklı da olsa tv den izlemek de keyif verici..
sanıyorum en son ilkokul 5. sınıfta bir tiyatroya gitmiştim :D

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
En son geçen sene tiyatroya gittim, ki geçen sene mütemadiyen gitmeye çalışırdım, ama bir yerden sonra işlerim çok yoğunlaşmaya başladı, bir de arkadaşları genelde dürtüp tiyatroya götüren ben olduğum ve bende meşgul olduğum için ortamda tiyatroya gidelim diyende kalmayınca.. Gelin görün ki en son geçen sene gitmişim :) Yanlış hatırlamıyorsam gittiğim en son oyun Ful Yaprakları...

Ayrıca belirtmeliyim ki devlet tiyatrolarını canı gönülden destekliyorum.. Yeri geldikçede sinemadan daha fazla tercihimdir..

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Üniversitede gösterilen demi dumrul isimli oyuna gitmiştim en sın

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
yanlış hatırlamıyorsam ilkokuldayken okulun kendi konferans salonunda bir tiyatro sergilemişti öğrenciler... bir tek onu seyretmiştim... kurtuluş savaşıyla ilgiliydi...
elim ekmek tuttuğu artık ekonomik özgürlüğümün olduğu zamanlarda da tiyatrolar bir bir kapanmaya başlamıştı... o nedenle benim tiyatro kültürüm hiç olmadı...

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
geçen sene gitmiştim : ) uyuşturucunun zararları konuluydu...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
yanlış hatırlamıyorsam ilkokuldayken okulun kendi konferans salonunda bir tiyatro sergilemişti öğrenciler... bir tek onu seyretmiştim... kurtuluş savaşıyla ilgiliydi...
elim ekmek tuttuğu artık ekonomik özgürlüğümün olduğu zamanlarda da tiyatrolar bir bir kapanmaya başlamıştı... o nedenle benim tiyatro kültürüm hiç olmadı...

öyle deme yahu, buradan devlet tiyatrolarını takip etmeni öneririm. hem cidden kaliteli oyunlar var, hemde tam 6ytl indirimli 4ytl gibi fiyatlar...

tiyatro daha bir candır, insanların gerçek performanslarını izliyorsunuz ve o kadar başarılı tiyatrocularımız var ki, izlerken şaşıracağınız türden.. ayrıca devlet tiyatrolarında işlenen konularda gayet güzeldir..

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
öyle deme yahu, buradan devlet tiyatrolarını takip etmeni öneririm. hem cidden kaliteli oyunlar var, hemde tam 6ytl indirimli 4ytl gibi fiyatlar...

tiyatro daha bir candır, insanların gerçek performanslarını izliyorsunuz ve o kadar başarılı tiyatrocularımız var ki, izlerken şaşıracağınız türden.. ayrıca devlet tiyatrolarında işlenen konularda gayet güzeldir..

teşekkür ederim takip etmeye çalışacağım...

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
en son gecen sene istanbul da "küresel zamanlar" adlı oyuna gittim..mimar sinan da..harika bir oyundu..aslında sıklıkla gitmek lazım..tiyatroya her gidişimde "evet daha sık gelmeliyim" derim..ama cıktıktan sonra oyundan gidiş o gidiş..tiyatronun tadı bambaska..neyse öyle işte :)

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
en son lise3 de gitmiştim sanırım oynun adını şuan hatırlamıyorum ama güzeldi baya

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Hayat bir tiyatro olduğundandır belki :eek:

Aslında teknoloji çağındaki gelişmelerle (tv, cd, dvd, internet) vs. gibi olaylarla tiyatro epey seyirci kaybetti galiba.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
haklısınız.. ama tıyatrolar bu sekılde unutulmamalı.. shekspeare unutuldu mu kendı ulkesınde? neden bızım haldun dormenlerımız, baykal kentlerımız, nejat uygurlarımız, ve adını sayamadıgım nıce buyuk tıyatro sanatcılarımız unutulsun kı?

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Tabi ki teknolojinin payı cok büyük ama istanbulda oldugu gibi belediyelerin artık sunu yaptık su 4 yılda,sunu yapıcazdan cok dedigin gibi tiyatro ve sinema etkinliklerine daha cok pay ve zman ayırması gerektigini düşünüyorum

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
:D komik olcka ama en son ikinci sınıfta gittim :D sınıf tiyatrosu idi o zman 8 yasında idim şimdi 18 tam 10 senedir gitmiyorum..

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
En son geçtiğimiz aylarda "Tarla kuşuydu, Juliet" adlı oyuna gitmiştim bulunduğum ilçede
açıkcası çok da beğendiğimi söyleyemiycem
tiyatroyu sevdirmek için iyi oyunculuk şart,
Neden tiyatroya ilgi az dersek çünkü evlerimize çakılıp kaldık
oturduğumuz yerden her türlü eğlencemizi yaşar olduk
kurulu saatler gibi işleyen bi düzenimiz var farklı şeyler görmek yaşamak gibi bi heyecanı içimizde bulundurmuyoruz...

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
tiyatyora en son 2 yıl önce gitmistim kardesimin oynadığı bir tiyatroydu :D
tiyatroya neden ilgi az teknoloji.....
ne ünlüler şimdi benzinliklerde pompacılık yapıyor :S:S:S:S:S

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
yaklaşık 4 ay önce gitmiştim yaşam ile ölüm arasında idi tiyatronun ismi çok güzedi