Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Erguvan Dergisi Kapak Çalışması

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
erguvan09.jpg

arkadaşlar kapak nasıl olmuş, yorumlarınızı bekliyorum

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Sade bir resim kullanmaksa amaç tamam olabilir.
Ama üst tarafı biraz aşağıya alıp kenarlardan siyah alanın görünmesini sağlayabilirsin.
Böylece derginin üst kısmı yokmuş gibi görünmez.
Erguvan yazısının altını beyaz bırakma siyah olsun o da.
Degradeyi biraz daha geniş olarak yaymalısın, köşede kalmış ve pek iyi durmamış.

Alttaki konu başlıklarına zemin vermene gerek yok. yazılara gölge vermen yeterli olabilir.
Kolay gelsin.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır. Konunuzun başlığı 1 seferliğine değiştirilmiştir. Size örnek teşkil etmesi amacı ile.

Konunun yanlış yere açılması:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)