Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Erguvan dergi kapağı

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
aRKADAŞLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
erguvanyenikapak.jpg

Dergi_Kitap

🌱Yeni Üye🌱
Sayın Ali Karakan,

Dergi kapağınızı bende hatırlıyorum. Revize edilmiş hali daha iç açıcı olmuş (siyah ilköğretim öğrencileri için fazla iç karartıcıydı).

senay74

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma güzel ancak dekupe yaparken biraz daha dikkatli olmalısın çünki çiçekte ve yaprakta siyahlıklar kalmış etrafında. Eline emeğine sağlık.

jimmy_can

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Üstadım bence bu arka plan yerine daha canlı bir arka planı kullansan iyi olur bence derim Microsoft firması yeterince kullanıyor sizin kullanmanız bu konuda rahatsızlığa sebebiyet verebilir

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
teşekkür ederim tavsiyelerinizi dikkate alacağım. Ayrıca konuyu tekrar açmamın sebebi daha önceki yorum sayısının az olmasıydı. Ne kadar eleştiri alırsak mükemmele o kadar yakın oluruz diye düşünüyorum.

bosnia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence o resim iyice kabak tadı verdi, xp yi anımsatıyor, doğal erguvan resimleri kullansanız iyi olur bence. veya daha farklı resimler. hatta bu okulun öğrencileri dahi olabilir. sol alttaki başlıklarınız beyazın içinde kaybolmuş. ya beyaz olsun ya da siyah.
kolay gelsin.

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
bi kapak için biraz sade kalmış yani..daha açıklayıcı olmalı decupelerde de problem var