Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeni dergi kapağı-erguvan

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
Arkadaşlar tavsiyelerinizi dikkate alıp değişiklik yaptım, yorumlarınızı bekliyorum
erguvanyenikapak.jpg

REYYAN

🌱Yeni Üye🌱
Süppersin ali.ianan eğitimci olarak gururumuzsun.bence oynama artık ver baskıya.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Elinize sağlık, hoş bir çalışma olmuş.Ama alttaki fontlar göze pek hoş durmuyor, üzerinde oynama yaparsanız daha güzel şeyler çıkabilir.

Emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar.

REYYAN

🌱Yeni Üye🌱
Evet ali bey inceleyince fontlarda bir değişiklik yapmanız gerektiği göze batıyor.etrafındaki beyaz renk gereksiz gibi duruyor.

EMEĞİNİZE SAĞLIK.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Resim güzel. Fakat diğer unsurlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Üst kısımda kullandığınız alan sanki çalışmaya ait değil, kesip atmış, orada hiç zemin kullanmamalıydınız. Dergi ismi için seçilen font oldukça süslü ve bu süslülük basitleştirmiş. Sade, düz ve kalın bir font yeterli olurdu. Daha çok saman kağıda basılan dernek bültenleri tadında olmuş. Estetiklikten uzak. Alt kısımdaki yazılar ile ilgili blueden gereken şeyleri yazmış. O kadar ince bir yazıya, yazının et kalınlığını kapatacak kadar çizgi kalınlığı vermeniz oldukça gereksiz. Çizgi kalınlığı vermeden sadece beyaz yazıyla yapsaydınız bile yeterli olurdu..

REYYAN

🌱Yeni Üye🌱
sağol ender kardeş, yazının conturları benimde gözüme batıyor, onları dediğiniz gibi beyaz yapmak yeterli olacak. dergi ismi için de fontu okuldaki arkadaşlar genel olarak beğendiler, ilköğretim dergisi için bu kadar da süs bence olmalı diye düşünüyorum. yorumunuz için teşekkürler.