Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flashta ilan sitesi hazırlamak istiyorum

gazoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
flashta ilan sitesi hazırlamak istiyorum.fakat actionscriptle bu nederece mümkündür yada başka bir yöntemi varsa yazabilir misiniz.

ayrıca ilan sitesini sadece photoshop ve html ile yapabilir miyim? Her ikisi içinde yöntem nedir?

ve son olarak php aspde kullanılan scriptleri flashta kullanabiliyormuyuz?

Umarım en kısa sürede cevap alabilirim.şimdiden çok teşekkürler

Benzer konular

gazoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben tasarım yaptırmak istemiyorum nasıl bir yol izlemem gerektiğini soruyorum başkasına yaptırdıktan sonra ne anlamı kalır önemli olan kendi eserim olması.beleşçi olsaydım çok önceden tasarım dilenirdim

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Flashla ilan sitesi hazırlanabilir ancak iyi derecede actionscript ve php bilmek gerekir.Belki biraz da mysql.sitedeki ilanları veritabanından dinamik bi yapıyla çekmek istersen photoshop ve html bilgisi yetmez.Bunların yanında php veya asp bilmen gerekir.php ve asp ile de actionscriptin neredeyse alakası yoktur ancak php ve actionscript kodlamaları çok benzerdir.
Veya en güzeli çok sayıda hazır nesnesi olan Asp.NET i kullanmak
Kolay gelsin ;)

gazoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Flashla ilan sitesi hazırlanabilir ancak iyi derecede actionscript ve php bilmek gerekir.Belki biraz da mysql.sitedeki ilanları veritabanından dinamik bi yapıyla çekmek istersen photoshop ve html bilgisi yetmez.Bunların yanında php veya asp bilmen gerekir.php ve asp ile de actionscriptin neredeyse alakası yoktur ancak php ve actionscript kodlamaları çok benzerdir.
Veya en güzeli çok sayıda hazır nesnesi olan Asp.NET i kullanmak
Kolay gelsin ;)

aydınlattığınız için teşekkürederim

bitamig

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.erkutguneri.tr.cx
flash - php -XML -Mysql entegrasyonunu iyi bilmen lazım.Ancak ben şahsen flash ilan sitesini kullanmak istemem.Neden dersen ilan resimlerini felan bilgisayarıma indirmek isteyebilirim ama flashda sağ tıklıyıp resmi alamam.Bilmem belkide ben yanLış düşündüm.

cleaner80

🌱Yeni Üye🌱
Flash ile böyle bir site yaptığınızda bana inanın pek bi işe yaramaz. Günümüz internet yapısını göz önüne alırsak php ve asp ile yapılan sistemlerle diğer sistemlerin yarışamayacağını görürsünüz. Flash ile yaptığınız sistemler belirli çerçevelerde kullanılabilir ama php gibi dinamik bir yapı ile tasarlanan web siteleri herzaman değişime açıktır. Ve kullanıcının davranışlarına göre çok kolay değiştirebilirsiniz. flash ile değişim mümkündür ama diğerleri kadar kullanışlı bir sistem değildir. en büyük ilan sitelerine bakarsanız bunu farkedebilirsiniz.

gazoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
haklısınız en kısa sürede php asp dillerinede yönelmem gerek