Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

aksaray1212

🌱Yeni Üye🌱
hayır hocam cok faydalı

hocam ben yenıyım yenı katıldım ve derslerınız cok faydalı lutfen devam hocam . bunçların yanısıra bırde boyle tek tek acıklamak yerıne olayın genel mantıgını bıraz anlatırsanız cok sevınırım . sımdı genel mantık derken yanı hocam bıze oyle bır tuyo verınkı bız de kendı kendıme boyle seyler bulup yapabılelım . tesekkurler hocam

crocus80

🌱Yeni Üye🌱
selamlar herkese,

ben free hnd,corel draw gibi grafikerliğin temelini oluşturacak programları bilmiyorum ancak yakın zamanda bunun kursunu alıp bu yönde bir meslek edinmek istiyorum.Deneyimli arkadaşlarımızdan ricam bana yol göstermesi, örneğin evden hangi sitelere çalışsam bana faydası olur, hangi programları yüklersem en faydalıdır.? biraz bilgi alabilir miyim sizleren?
şimdiden teşekkür ederim

melike-_-

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dahasını özellikle bekliyoruz yorumların azlığına bakmayn faydalananlar mutlaka vardır payaşım için teşekkürler ...

dilayyalcin1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yalcinajans.com
merhaba freehande yeni biri olarak bu konuda anlatılanlar çok güzel ve çok güzel paylaşımlar ama devamı gelmemiş devam edilse keşke ne güzel olurdu :)

sekerkiz

🌱Yeni Üye🌱
Konu anlatımları için teşekkürler bilmediğimiz ne kadar özelliği varmış Freehand'in

Özgüsafa

🌱Yeni Üye🌱
iyi günler Önder Bey. Derslerinizi çok yararlı buluyorum. Benim de bir sorum olacak. Lütfen bana yardımcı olun.

Smudge, aracı ile bir nesneye efekt verdikten sonra grubunu çözdüğümüz zaman, her zaman 27 nesne nadiren 26 nesne olduğunu görüyorum. Ben bu değerleri nasıl değiştirebilirim?

Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

halil8711

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım teşekkürler.. emeğine sağlık.. ben fotoğrafçıyım aslında.. photoshopta iyiyim..
iş değiştirdim.. insört hazırlamam gerekiyor... freehand e dair bir bilgim yok.. çok az var, önerilerin nedir ? hazır sıfırdan başlayacakken, önerdiğin başka program var mı, ya da freehand iyi mi :)